Lokomotiv İmişli

Azerbaycan Premier Lig
01.05.2004 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-3
Beklenen :
Khazar Universitesi Takım Logosu

Khazar Universitesi

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0000000EY3333000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.04.2004Azerbaycan Premier LigLokomotiv İmişl0-3 Şahdağ0-0HL3H-30-3
D04.04.2004Azerbaycan Premier LigDinamo Bakı3-0 Lokomotiv İmişl0-0AL3A-30-6
D24.03.2004Azerbaycan Premier LigLokomotiv İmişl0-3 Adliyye0-0HL3H-30-9
D13.03.2004Azerbaycan Premier LigLokomotiv İmişl0-3 Kapaz0-0HL3H-30-12
D06.12.2003Azerbaycan Premier LigNeftçi Baku PFK3-0 Lokomotiv İmişl0-0AL3A-30-15
0-0-03-3-3
0-0-0-03-3-3-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 0 5 0 15
3 2 - 1 0-6 0-3
4 3 - 1 0-9 0-3
5 3 - 2 0-9 0-6

DA  0200-2+20DY00400-4+4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.04.2004Azerbaycan Premier LigKhazar Universite0-0 Safa0-0HD0H00-0
D04.04.2004Azerbaycan Premier LigKhazar Universite2-0 Sumqayıt0-0HW2H+22-0
D24.03.2004Azerbaycan Premier LigDinamo Bakı4-0 Khazar Universite0-0AL4A-42-4
D13.03.2004Azerbaycan Premier LigKhazar Universite0-0 MOIK0-0HD0H02-4
D29.11.2003Azerbaycan Premier LigKhazar Universite3-0 Bakili0-0HW3H+35-4
0-2-00-0-4
0-2-0-00-0-4-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 5 4
3 2 - 1 2-0 0-4
4 3 - 1 2-0 0-4
5 4 - 1 5-0 0-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.04.2004Azerbaycan Premier LigLokomotiv İmişl0-3 Şahdağ0-0-L30-31
D24.03.2004Azerbaycan Premier LigLokomotiv İmişl0-3 Adliyye0-0-L60-62
D13.03.2004Azerbaycan Premier LigLokomotiv İmişl0-3 Kapaz0-0-L90-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.03.2004Azerbaycan Premier LigDinamo Bakı4-0 Khazar Universite0-0-L40-41
D22.11.2003Azerbaycan Premier LigAdliyye0-1 Khazar Universite0-0-W51-42
D09.11.2003Azerbaycan Premier LigKapaz0-1 Khazar Universite0-0-W62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.04.2004Azerbaycan Premier LigDinamo Bakı3-0 Lokomotiv İmişl0-0-L30-31
D06.12.2003Azerbaycan Premier LigNeftçi Baku PFK3-0 Lokomotiv İmişl0-0-L60-62
D23.11.2003Azerbaycan Premier LigTuran Tovuz3-0 Lokomotiv İmişl0-0-L90-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.04.2004Azerbaycan Premier LigKhazar Universite0-0 Safa0-0-D00-01
D04.04.2004Azerbaycan Premier LigKhazar Universite2-0 Sumqayıt0-0-W22-02
D13.03.2004Azerbaycan Premier LigKhazar Universite0-0 MOIK0-0-D22-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 2 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014