Romanya U19

Hazırlık Ülkeler
13.02.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
İrlanda Cumhuriyeti U19 Takım Logosu

İrlanda Cumhuriyeti U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  8221+60+1EY0115-10-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasCebelitarık U190-8 Romanya U190-2AW8A+88-0
D11.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasRusya U191-2 Romanya U190-0AW3A+110-1
D08.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasRomanya U192-1 Yunanistan U191-1HW3H+112-2
D08.10.2017Hazırlık ÜlkelerDanimarka U195-1 Romanya U193-0AL6A-413-7
D11.10.2016Avrupa U19 ŞampiyonasRomanya U196-0 San Marino U193-0HW6H+619-7
8-2-20-1-1
8-2-2-10-1-1-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 6 4
Maç Sonu 4 0 1 19 7
3 1 - 2 2-1 10-1
4 1 - 3 2-1 11-6
5 2 - 3 8-1 11-6

DA  2502-3+5-2DY1001+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.10.2017Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda Cumhuriy2-1 Sırbistan U190-1HW3H+12-1
D07.10.2017Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda Cumhuriy5-0 Güney Kıbrıs U4-0HW5H+57-1
D04.10.2017Avrupa U19 ŞampiyonasAzerbaycan U190-0 İrlanda Cumhuriy0-0AD0A07-1
D04.09.2017Hazırlık Ülkelerİrlanda Cumhuriy2-1 Çek Cumhuriyeti 1-0HW3H+19-2
D28.03.2017Avrupa U19 ŞampiyonasBelçika U190-1 İrlanda Cumhuriy0-1AW1A+110-2
2-5-01-0-0
2-5-0-21-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 6 1
Maç Sonu 4 1 0 10 2
3 2 - 1 7-1 0-0
4 3 - 1 9-2 0-0
5 3 - 2 9-2 1-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasRomanya U192-1 Yunanistan U191-1-W32-11
D11.10.2016Avrupa U19 ŞampiyonasRomanya U196-0 San Marino U193-0-W98-12
D11.08.2016Hazırlık ÜlkelerRomanya U191-2 İsrail U190-2-L129-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 4 3
Maç Sonu 2 0 1 9 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.10.2017Avrupa U19 ŞampiyonasAzerbaycan U190-0 İrlanda Cumhuriy0-0-D00-01
D28.03.2017Avrupa U19 ŞampiyonasBelçika U190-1 İrlanda Cumhuriy0-11.40W11-02
D25.03.2017Avrupa U19 Şampiyonasİsveç U193-0 İrlanda Cumhuriy1-02.00L41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 1 1 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasCebelitarık U190-8 Romanya U190-2-W88-01
D11.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasRusya U191-2 Romanya U190-0-W1110-12
D08.10.2017Hazırlık ÜlkelerDanimarka U195-1 Romanya U193-0-L1711-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 3
Maç Sonu 2 0 1 11 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2017Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda Cumhuriy2-1 Sırbistan U190-1-W32-11
D07.10.2017Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda Cumhuriy5-0 Güney Kıbrıs U4-0-W87-12
D04.09.2017Hazırlık Ülkelerİrlanda Cumhuriy2-1 Çek Cumhuriyeti 1-0-W119-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 5 1
Maç Sonu 3 0 0 9 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014