Differdange 03

Lüksemburg Ulusal Lig
27.09.2020 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Rodange Takım Logosu

Rodange

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  5332+20+1EY4013+4-1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.09.2020Lüksemburg Ulusal LigHostert4-5 Differdange 030-0AW9A+15-4
D19.09.2020Lüksemburg Ulusal LigDifferdange 033-0 Etzella Ettelbrü0-0HW3H+38-4
D13.09.2020Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains1-3 Differdange 030-0AW4A+211-5
D30.08.2020Lüksemburg Ulusal LigDifferdange 032-3 Victoria Rosport2-2HL5H-113-8
D27.08.2020UEFA Avrupa Ligi 1. ElZrinjski Mostar3-0 Differdange 032-0AL3A-313-11
5-3-34-0-1
5-3-3-24-0-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 2 4
Maç Sonu 3 0 2 13 11
3 1 - 2 3-0 8-5
4 2 - 2 5-3 8-5
5 2 - 3 5-3 8-8

DA  111000+1DY0110-10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.09.2020Lüksemburg Ulusal LigRodange1-0 Wiltz0-0HW1H+11-0
D19.09.2020Lüksemburg Ulusal LigRodange1-1 Hostert0-0HD2H02-1
D13.09.2020Lüksemburg Ulusal LigEtzella Ettelbrü1-1 Rodange0-0AD2A03-2
D30.08.2020Lüksemburg Ulusal LigRodange0-0 Mondorf-les-Bains0-0HD0H03-2
D23.08.2020Lüksemburg Ulusal LigVictoria Rosport3-1 Rodange2-0AL4A-24-5
1-1-10-1-1
1-1-1-00-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 2
Maç Sonu 1 3 1 4 5
3 2 - 1 2-1 1-1
4 3 - 1 2-1 1-1
5 3 - 2 2-1 2-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.09.2020Lüksemburg Ulusal LigDifferdange 033-0 Etzella Ettelbrü0-0-W33-01
D30.08.2020Lüksemburg Ulusal LigDifferdange 032-3 Victoria Rosport2-2-L85-32
D25.07.2020Hazırlık KulüplerDifferdange 030-3 Nancy0-0-L115-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 2 2
Maç Sonu 1 0 2 5 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.09.2020Lüksemburg Ulusal LigEtzella Ettelbrü1-1 Rodange0-0-D21-11
D23.08.2020Lüksemburg Ulusal LigVictoria Rosport3-1 Rodange2-0-L62-42
D08.03.2020Lüksemburg Ulusal LigJeunesse Esch2-1 Rodange0-0-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 0 1 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.09.2020Lüksemburg Ulusal LigHostert4-5 Differdange 030-0-W95-41
D13.09.2020Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains1-3 Differdange 030-0-W138-52
D27.08.2020UEFA Avrupa Ligi 1. ElZrinjski Mostar3-0 Differdange 032-01.25L168-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 2 0 1 8 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.09.2020Lüksemburg Ulusal LigRodange1-0 Wiltz0-0-W11-01
D19.09.2020Lüksemburg Ulusal LigRodange1-1 Hostert0-0-D32-12
D30.08.2020Lüksemburg Ulusal LigRodange0-0 Mondorf-les-Bains0-0-D32-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 2 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D01.12.2019Lüksemburg Ulusal LigDifferdange 032-1 Rodange0-0-----W32-11
D11.04.2018Lüksemburg Ulusal LigDifferdange 035-1 Rodange3-1-----W97-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 0 3 1
Maç Sonu 2 0 0 7 2

Nuwell Project Copyright © 2014