Almanya U21

Avrupa U21 Şampiyonası Eleme Grup 7
07.10.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
3-2 / 4-3
Beklenen :
Rusya U21 Takım Logosu

Rusya U21

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.10 5.50 10.00 - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U

 

EA  1324-2+1-2EY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.09.2016Avrupa U21 ŞampiyonasFinlandiya U210-1 Almanya U210-1AW1A+11-0
D02.09.2016Hazırlık ÜlkelerAlmanya U213-0 Slovakya U212-0HW3H+34-0
D29.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U210-2 Almanya U210-1AW2A+26-0
D24.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasAlmanya U214-1 Faroe Adaları U21-1HW5H+310-1
D17.11.2015Avrupa U21 ŞampiyonasAlmanya U214-2 Avusturya U212-1HW6H+214-3
1-3-20-0-0
1-3-2-40-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 1 0 7 2
Maç Sonu 5 0 0 14 3
3 1 - 2 3-0 3-0
4 2 - 2 7-1 3-0
5 3 - 2 11-3 3-0

DA  1302-2+3-2DY1022+1-20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.09.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U211-1 Avusturya U211-0HD2H01-1
D01.09.2016Avrupa U21 ŞampiyonasFaroe Adaları U20-3 Rusya U210-3AW3A+34-1
D29.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U210-2 Almanya U210-1HL2H-24-3
D24.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U212-2 Azerbaycan U210-0HD4H06-5
D23.01.2016Hazırlık FinalRusya U214-2 Moldova U211-1HW6H+210-7
1-3-01-0-2
1-3-0-21-0-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 5 2
Maç Sonu 2 2 1 10 7
3 2 - 1 1-3 3-0
4 3 - 1 3-5 3-0
5 4 - 1 7-7 3-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.09.2016Hazırlık ÜlkelerAlmanya U213-0 Slovakya U212-0-W33-01
D24.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasAlmanya U214-1 Faroe Adaları U21-11.25W87-12
D17.11.2015Avrupa U21 ŞampiyonasAlmanya U214-2 Avusturya U212-11.40W1411-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 2
Maç Sonu 3 0 0 11 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.09.2016Avrupa U21 ŞampiyonasFaroe Adaları U20-3 Rusya U210-311.00W33-01
D17.11.2015Avrupa U21 ŞampiyonasAzerbaycan U213-0 Rusya U212-08.00L63-32
D12.10.2015Hazırlık Ülkeler 21Hırvatistan U213-4 Rusya U210-2-W137-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 5 2
Maç Sonu 2 0 1 7 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.09.2016Avrupa U21 ŞampiyonasFinlandiya U210-1 Almanya U210-18.00W11-01
D29.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U210-2 Almanya U210-15.50W33-02
D13.10.2015Avrupa U21 ŞampiyonasFaroe Adaları U20-6 Almanya U210-42.55W99-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 6 0
Maç Sonu 3 0 0 9 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.09.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U211-1 Avusturya U211-02.20D21-11
D29.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U210-2 Almanya U210-15.50L41-32
D24.03.2016Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U212-2 Azerbaycan U210-01.10D83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 0 2 1 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.06.2005Hazırlık Ülkeler 21Almanya U211-1 Rusya U210-0-----D21-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014