SC Esmoriz

Portekiz Ulusal Şampiyona Merkez
08.11.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Sertanense Takım Logosu

Sertanense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0310-3+2+1EY11210-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiMafra1-0 SC Esmoriz0-0AL1A-10-1
D25.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz3-1 Operario0-0HW4H+23-2
D18.10.2009Portekiz Kupa 3.TurRio Ave2-1 SC Esmoriz0-0AL3A-14-4
D04.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiArouca1-0 SC Esmoriz0-0AL1A-14-5
D26.09.2009Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-1 Praiense0-0HD2H05-6
0-3-11-1-2
0-3-1-01-1-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 6
3 1 - 2 3-1 1-3
4 1 - 3 3-1 1-4
5 2 - 3 4-2 1-4

DA  11010+1-1DY0341-3-1+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-0 Electrico0-0HW1H+11-0
D25.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiVitoria FC Do Pic3-1 Sertanense0-0AL4A-22-3
D17.10.2009Portekiz Kupa 3.TurPorto4-0 Sertanense0-0AL4A-42-7
D04.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-1 Tondela0-0HD2H03-8
D26.09.2009Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro2-1 Sertanense0-0AL3A-14-10
1-1-00-3-4
1-1-0-10-3-4-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 4 10
3 1 - 2 1-0 1-7
4 2 - 2 2-1 1-7
5 2 - 3 2-1 2-9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz3-1 Operario0-0-W43-11
D26.09.2009Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-1 Praiense0-0-D64-22
D06.09.2009Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz2-1 Pampilhosa0-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiVitoria FC Do Pic3-1 Sertanense0-0-L41-31
D17.10.2009Portekiz Kupa 3.TurPorto4-0 Sertanense0-0-L81-72
D26.09.2009Portekiz Ulusal ŞampiOliveira Bairro2-1 Sertanense0-0-L112-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiMafra1-0 SC Esmoriz0-0-L10-11
D18.10.2009Portekiz Kupa 3.TurRio Ave2-1 SC Esmoriz0-0-L41-32
D04.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiArouca1-0 SC Esmoriz0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2009Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-0 Electrico0-0-W11-01
D04.10.2009Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-1 Tondela0-0-D32-12
D06.09.2009Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-0 Operario0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D19.04.2003Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz3-4 Sertanense0-0-----L73-41
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 3 4

Nuwell Project Copyright © 2014