Strasbourg U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B
26.04.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-3
Beklenen :
Auxerre U19 Takım Logosu

Auxerre U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1015+1-1-4EY4011+4-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamTroyes U194-1 Strasbourg U190-0AL5A-31-4
D05.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamStrasbourg U190-0 Nancy U190-0HD0H01-4
D29.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U191-1 Strasbourg U190-0AD2A02-5
D15.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamStrasbourg U195-1 Pontarlier U190-0HW6H+47-6
D08.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamParis U190-2 Strasbourg U190-0AW2A+29-6
1-0-14-0-1
1-0-1-54-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 9 6
3 1 - 2 0-0 2-5
4 2 - 2 5-1 2-5
5 2 - 3 5-1 4-5

DA  4120+3-1+2DY0302-3+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamAuxerre U194-0 Amneville U190-0HW4H+44-0
D15.04.2015Fransa Gambardella KupAuxerre U191-3 Stade Rennes U190-0HL4H-25-3
D05.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamReims U190-2 Auxerre U190-0AW2A+27-3
D29.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamSochaux U192-0 Auxerre U190-0AL2A-27-5
D22.03.2015Fransa Gambardella KupAuxerre U193-1 Monaco U190-0HW4H+210-6
4-1-20-3-0
4-1-2-00-3-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 10 6
3 2 - 1 5-3 2-0
4 2 - 2 5-3 2-2
5 3 - 2 8-4 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamStrasbourg U190-0 Nancy U190-0-D00-01
D15.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamStrasbourg U195-1 Pontarlier U190-0-W65-12
D22.02.2015Fransa U19 Ulusal ŞamStrasbourg U193-2 Besançon U190-0-W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamReims U190-2 Auxerre U190-0-W22-01
D29.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamSochaux U192-0 Auxerre U190-0-L42-22
D08.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamNancy U190-2 Auxerre U190-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamTroyes U194-1 Strasbourg U190-0-L51-41
D29.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U191-1 Strasbourg U190-0-D72-52
D08.03.2015Fransa U19 Ulusal ŞamParis U190-2 Strasbourg U190-0-W94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.04.2015Fransa U19 Ulusal ŞamAuxerre U194-0 Amneville U190-0-W44-01
D15.04.2015Fransa Gambardella KupAuxerre U191-3 Stade Rennes U190-0-L85-32
D22.03.2015Fransa Gambardella KupAuxerre U193-1 Monaco U190-0-W128-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 8 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D10.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamStrasbourg U191-2 Auxerre U190-0-----L31-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 1 2

Nuwell Project Copyright © 2014