Negombo Youth

Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Grup A
10.07.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-3
Beklenen :
Blue Star Takım Logosu

Blue Star

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00420-4+2EY4213+2+1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D02.07.2016Sri Lanka ŞampiyonlarColombo4-0 Negombo Youth0-0AL4A-40-4
D26.06.2016Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth0-2 Solid0-0HL2H-20-6
D11.10.2015Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth4-1 Super Sun0-0HW5H+34-7
D07.10.2015Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth2-3 Java Lane0-0HL5H-16-10
D04.10.2015Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth2-2 New Youngs0-0HD4H08-12
0-0-44-2-1
0-0-4-24-2-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 8 12
3 2 - 1 4-3 0-4
4 3 - 1 6-6 0-4
5 4 - 1 8-8 0-4

DA  0110-10+1DY6012+6-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.07.2016Sri Lanka ŞampiyonlarArmy6-0 Blue Star0-0AL6A-60-6
D26.06.2016Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-0 Colombo0-0HW1H+11-6
D04.12.2015Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-1 Java Lane0-0HD2H02-7
D01.12.2015Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star0-2 Air Force0-0HL2H-22-9
D28.11.2015Sri Lanka ŞampiyonlarCrystal Palace SC2-2 Blue Star0-0AD4A04-11
0-1-16-0-1
0-1-1-06-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 4 11
3 2 - 1 2-1 0-6
4 3 - 1 2-3 0-6
5 3 - 2 2-3 2-8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.06.2016Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth0-2 Solid0-0-L20-21
D11.10.2015Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth4-1 Super Sun0-0-W74-32
D07.10.2015Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth2-3 Java Lane0-0-L126-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 6 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.07.2016Sri Lanka ŞampiyonlarArmy6-0 Blue Star0-0-L60-61
D28.11.2015Sri Lanka ŞampiyonlarCrystal Palace SC2-2 Blue Star0-0-D102-82
D21.11.2015Sri Lanka ŞampiyonlarSL Navy0-0 Blue Star0-0-D102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.07.2016Sri Lanka ŞampiyonlarColombo4-0 Negombo Youth0-0-L40-41
D20.09.2015Sri Lanka ŞampiyonlarMatara0-3 Negombo Youth0-0-W73-42
D06.09.2015Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star5-0 Negombo Youth0-0-L123-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 3 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.06.2016Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-0 Colombo0-0-W11-01
D04.12.2015Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star1-1 Java Lane0-0-D32-12
D01.12.2015Sri Lanka ŞampiyonlarBlue Star0-2 Air Force0-0-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D13.10.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNegombo Youth1-2 Blue Star0-0-----L31-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 1 2

Nuwell Project Copyright © 2014