Os Limianos

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A
19.01.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Vianense Takım Logosu

Vianense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2302-1+3-2EY2101+1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.01.2014Portekiz Ulusal ŞampiBragança2-2 Os Limianos0-0AD4A02-2
D29.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiNinense1-3 Os Limianos1-1AW4A+25-3
D22.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiOs Limianos0-0 Fafe0-0HD0H05-3
D15.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiSanta Maria1-2 Os Limianos1-1AW3A+17-4
D08.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiOs Limianos1-2 Valenciano1-1HL3H-18-6
2-3-02-1-0
2-3-0-22-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 3 3
Maç Sonu 2 2 1 8 6
3 1 - 2 0-0 5-3
4 1 - 3 0-0 7-4
5 2 - 3 1-2 7-4

DA  0000000DY0111-100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.01.2014Portekiz Ulusal ŞampiVianense0-0 Fafe0-0HD0H00-0
D28.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiSanta Maria1-0 Vianense0-0AL1A-10-1
D22.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiVianense0-1 Valenciano0-1HL1H-10-2
D15.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiMirandela1-0 Vianense0-0AL1A-10-3
D08.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiVianense3-1 Pedras Salgadas2-1HW4H+23-4
0-0-00-1-1
0-0-0-00-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 1 1 3 3 4
3 2 - 1 0-1 0-1
4 2 - 2 0-1 0-2
5 3 - 2 3-2 0-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiOs Limianos0-0 Fafe0-0-D00-01
D08.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiOs Limianos1-2 Valenciano1-1-L31-22
D24.11.2013Portekiz Ulusal ŞampiOs Limianos1-0 Pedras Salgadas1-0-W42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiSanta Maria1-0 Vianense0-0-L10-11
D15.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiMirandela1-0 Vianense0-0-L20-22
D01.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiVilaverdense1-0 Vianense0-0-L30-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.01.2014Portekiz Ulusal ŞampiBragança2-2 Os Limianos0-0-D42-21
D29.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiNinense1-3 Os Limianos1-1-W85-32
D15.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiSanta Maria1-2 Os Limianos1-1-W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 2 2
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.01.2014Portekiz Ulusal ŞampiVianense0-0 Fafe0-0-D00-01
D22.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiVianense0-1 Valenciano0-1-L10-12
D08.12.2013Portekiz Ulusal ŞampiVianense3-1 Pedras Salgadas2-1-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D27.03.2011Portekiz 3.Lig Grup A Limianos0-0 Vianense0-0-----D00-01
D05.12.2010Portekiz 3.Lig Grup ALimianos0-1 Vianense0-0-----L10-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 0 1

Nuwell Project Copyright © 2014