Tobermore United

Kuzey İrlanda Premier Intermediate Lig
16.12.2023 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Banbridge Town Takım Logosu

Banbridge Town

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22300-1+3EY2313-1+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.12.2023Kuzey İrlanda PremierBallymacash Range2-2Tobermore United0-0AD4A02-2
D25.11.2023Kuzey İrlanda Kupa 4.Willowbank3-2Tobermore United0-0AL5A-14-5
D11.11.2023Kuzey İrlanda PremierTobermore United3-1Dollingstown0-0HW4H+27-6
D04.11.2023Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town3-0Tobermore United0-0AL3A-37-9
D28.10.2023Kuzey İrlanda Kupa 3.Tobermore United4-1Kilmore Rec0-0HW5H+311-10
2-2-32-3-1
2-2-3-02-3-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 11 10
3 1 - 2 3-1 4-5
4 1 - 3 3-1 4-8
5 2 - 3 7-2 4-8

DA  2415-2+3-4DY0112-10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.12.2023Kuzey İrlanda PremierRathfriland Range0-2Banbridge Town0-0AW2A+22-0
D02.12.2023Kuzey İrlanda PremierBanbridge Town4-1PSNI0-0HW5H+36-1
D11.11.2023Kuzey İrlanda PremierBanbridge Town1-1Queens University0-0HD2H07-2
D04.11.2023Kuzey İrlanda PremierMoyola Park2-5Banbridge Town0-0AW7A+312-4
D28.10.2023Kuzey İrlanda PremierBanbridge Town1-4Dollingstown0-0HL5H-313-8
2-4-10-1-1
2-4-1-50-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 13 8
3 2 - 1 5-2 2-0
4 2 - 2 5-2 7-2
5 3 - 2 6-6 7-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.11.2023Kuzey İrlanda PremierTobermore United3-1Dollingstown0-0-W43-11
D28.10.2023Kuzey İrlanda Kupa 3.Tobermore United4-1Kilmore Rec0-0-W97-22
D07.10.2023Kuzey İrlanda PremierTobermore United0-2PSNI0-0-L117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.12.2023Kuzey İrlanda PremierRathfriland Range0-2Banbridge Town0-0-W22-01
D04.11.2023Kuzey İrlanda PremierMoyola Park2-5Banbridge Town0-0-W97-22
D13.10.2023Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town5-1Banbridge Town0-0-L158-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 8 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.12.2023Kuzey İrlanda PremierBallymacash Range2-2Tobermore United0-0-D42-21
D25.11.2023Kuzey İrlanda Kupa 4.Willowbank3-2Tobermore United0-0-L94-52
D04.11.2023Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town3-0Tobermore United0-0-L124-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 4 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.12.2023Kuzey İrlanda PremierBanbridge Town4-1PSNI0-0-W54-11
D11.11.2023Kuzey İrlanda PremierBanbridge Town1-1Queens University0-0-D75-22
D28.10.2023Kuzey İrlanda PremierBanbridge Town1-4Dollingstown0-0-L126-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D06.08.2022Kuzey İrlanda Lig KupTobermore United1-3 Banbridge Town0-0-----L41-31
D03.04.2018Kuzey İrlanda PremierTobermore United1-4 Banbridge Town0-0-----L92-72
D11.02.2017Kuzey İrlanda PremierTobermore United3-1 Banbridge Town0-0-----W135-83
D27.02.2016Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United3-1 Banbridge Town0-0-----W178-94
D28.03.2015Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United8-0 Banbridge Town0-0-----W2516-95
D21.09.2013Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United0-2 Banbridge Town0-0-----L2716-116
D31.03.2012Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United1-1 Banbridge Town0-0-----D2917-127
D21.03.2009Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United0-0 Banbridge Town0-0-----D2917-128
D27.10.2007Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United1-2 Banbridge Town0-0-----L3218-149
D02.04.2007Kuzey İrlanda ŞampiyTobermore United1-1 Banbridge Town0-0-----D3419-1510
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 3 3 4 19 15

Nuwell Project Copyright © 2014