Birkirkara

Malta Premier Lig
05.08.2005 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 4-2
Beklenen :
Valletta Takım Logosu

Valletta

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00200-2+2EY4210+2+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D28.07.2005UEFA Kupası 1. Eleme Apoel Nicosia4-0 Birkirkara1-0AL4A-40-4
D14.07.2005UEFA Kupası 1. Eleme Birkirkara0-2 Apoel Nicosia0-0HL2H-20-6
D20.05.2005Malta FA Kupa FinalBirkirkara2-1 Msida St. Joseph0-0HW3H+12-7
D13.05.2005Malta FA Kupa Yarı FiSliema Wanderers0-0 Birkirkara0-0AD0A02-7
D07.05.2005Malta Premier Lig ŞamBirkirkara6-3 Valletta0-0HW9H+38-10
0-0-24-2-1
0-0-2-04-2-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 2 1 2 8 10
3 2 - 1 2-3 0-4
4 2 - 2 2-3 0-4
5 3 - 2 8-6 0-4

DA  2030+2-3+3DY2560-3-1+6
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.06.2005InterToto 1.TurBuducnost Podgori2-2 Valletta1-1AD4A02-2
D18.06.2005InterToto 1.TurValletta0-5 Buducnost Podgori0-3HL5H-52-7
D07.05.2005Malta Premier Lig ŞamBirkirkara6-3 Valletta0-0AL9A-35-13
D02.05.2005Malta Premier Lig ŞamSliema Wanderers0-0 Valletta0-0AD0A05-13
D23.04.2005Malta Premier Lig ŞamValletta2-1 Floriana0-0HW3H+17-14
2-0-32-5-6
2-0-3-02-5-6-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 1 4
Maç Sonu 1 2 2 7 14
3 1 - 2 0-5 5-8
4 1 - 3 0-5 5-8
5 2 - 3 2-6 5-8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.07.2005UEFA Kupası 1. Eleme Birkirkara0-2 Apoel Nicosia0-0-L20-21
D20.05.2005Malta FA Kupa FinalBirkirkara2-1 Msida St. Joseph0-0-W52-32
D07.05.2005Malta Premier Lig ŞamBirkirkara6-3 Valletta0-0-W148-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 8 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.06.2005InterToto 1.TurBuducnost Podgori2-2 Valletta1-1-D42-21
D07.05.2005Malta Premier Lig ŞamBirkirkara6-3 Valletta0-0-L135-82
D02.05.2005Malta Premier Lig ŞamSliema Wanderers0-0 Valletta0-0-D135-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 0 2 1 5 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.07.2005UEFA Kupası 1. Eleme Apoel Nicosia4-0 Birkirkara1-0-L40-41
D13.05.2005Malta FA Kupa Yarı FiSliema Wanderers0-0 Birkirkara0-0-D40-42
D29.04.2005Malta Premier Lig ŞamMarsaxlokk FC0-3 Birkirkara0-0-W73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 1 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.06.2005InterToto 1.TurValletta0-5 Buducnost Podgori0-3-L50-51
D23.04.2005Malta Premier Lig ŞamValletta2-1 Floriana0-0-W82-62
D17.04.2005Malta Premier Lig ŞamValletta0-2 Hibernians FC0-0-L102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 3
Maç Sonu 1 0 2 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.05.2005Malta Premier Lig ŞamBirkirkara6-3 Valletta0-0-----W96-31
D20.11.2004Malta Premier LigBirkirkara1-2 Valletta0-0-----L127-52
D20.10.2003Malta Premier LigBirkirkara4-1 Valletta0-0-----W1711-63
D22.02.2003Malta Premier Lig ŞamBirkirkara7-2 Valletta0-0-----W2618-84
D04.10.2002Malta Premier LigBirkirkara1-3 Valletta0-0-----L3019-115
D16.03.2002Malta Premier Lig ŞamBirkirkara1-1 Valletta0-0-----D3220-126
D24.11.2001Malta Premier LigBirkirkara1-3 Valletta0-0-----L3621-157
D03.03.2001Malta Premier Lig ŞamBirkirkara1-2 Valletta0-0-----L3922-178
D23.01.2001Malta Premier LigBirkirkara4-2 Valletta0-0-----W4526-199
D19.03.2000Malta Premier Lig ŞamBirkirkara2-1 Valletta0-0-----W4828-2010
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 5 1 4 28 20

Nuwell Project Copyright © 2014