Buffles De Borgou

Benin Ulusal Şampiyona Şampiyonluk Turu
22.03.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
ASPAC Takım Logosu

ASPAC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0202-2+2-2EY1012+1-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonAgonlin1-0 Buffles De Borgou0-0AL1A-10-1
D08.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonBuffles De Borgou2-0 ASOS0-0HW2H+22-1
D28.02.2015CAF Şampiyonlar Ligi Buffles De Borgou0-1 Enyimba0-0HL1H-12-2
D22.02.2015Benin Ulusal ŞampiyonMogas 902-2 Buffles De Borgou0-0AD4A04-4
D15.02.2015CAF Şampiyonlar Ligi Enyimba3-0 Buffles De Borgou0-0AL3A-34-7
0-2-01-0-1
0-2-0-21-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 4 7
3 2 - 1 2-1 0-1
4 2 - 2 2-1 2-3
5 2 - 3 2-1 2-6

DA  2100+1+10DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonASOS0-2 ASPAC0-0AW2A+22-0
D08.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonASPAC1-0 Béké Bembèrèk0-0HW1H+13-0
D21.02.2015Benin Ulusal ŞampiyonAS Police0-0 ASPAC0-0AD0A03-0
D07.02.2015Benin Ulusal ŞampiyonASPAC0-0 Mogas 900-0HD0H03-0
D31.01.2015Benin Ulusal ŞampiyonEnergie0-1 ASPAC0-0AW1A+14-0
2-1-00-0-0
2-1-0-00-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 4 0
3 1 - 2 1-0 2-0
4 2 - 2 1-0 2-0
5 2 - 3 1-0 3-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonBuffles De Borgou2-0 ASOS0-0-W22-01
D28.02.2015CAF Şampiyonlar Ligi Buffles De Borgou0-1 Enyimba0-0-L32-12
D28.01.2015Benin Ulusal ŞampiyonBuffles De Borgou0-0 AS Police0-0-D32-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonASOS0-2 ASPAC0-0-W22-01
D21.02.2015Benin Ulusal ŞampiyonAS Police0-0 ASPAC0-0-D22-02
D31.01.2015Benin Ulusal ŞampiyonEnergie0-1 ASPAC0-0-W33-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonAgonlin1-0 Buffles De Borgou0-0-L10-11
D22.02.2015Benin Ulusal ŞampiyonMogas 902-2 Buffles De Borgou0-0-D52-32
D15.02.2015CAF Şampiyonlar Ligi Enyimba3-0 Buffles De Borgou0-0-L82-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.03.2015Benin Ulusal ŞampiyonASPAC1-0 Béké Bembèrèk0-0-W11-01
D07.02.2015Benin Ulusal ŞampiyonASPAC0-0 Mogas 900-0-D11-02
D28.01.2015Benin Ulusal ŞampiyonASPAC0-1 Tonnerre DAbomey0-0-L21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D09.03.2014Benin Ulusal ŞampiyonBuffles De Borgou0-0 ASPAC0-0-----D00-01
D05.06.2013Benin Ulusal ŞampiyonBuffles De Borgou1-1 Port Autonome0-0-----D21-12
D22.04.2012Benin Ulusal ŞampiyonBuffles De Borgou0-0 Port Autonome0-0-----D21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 3 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014