Fransa U19

Avrupa U19 Şampiyonası Elit Grup 6
27.03.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 4-2
Beklenen :
İspanya U19 Takım Logosu

İspanya U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
3.30 3.20 1.70 - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U

 

EA  2312-1+2-1EY0211-2+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.03.2018Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U192-0 Bulgaristan U191-0HW2H+22-0
D21.03.2018Avrupa U19 ŞampiyonasBelçika U192-3 Fransa U191-0AW5A+15-2
D14.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasGürcistan U191-1 Fransa U190-1AD2A06-3
D11.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U192-1 Bosna-Hersek U192-0HW3H+18-4
D08.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U197-0 Andorra U194-0HW7H+715-4
2-3-10-2-1
2-3-1-20-2-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 0 1 8 1
Maç Sonu 4 1 0 15 4
3 1 - 2 2-0 4-3
4 2 - 2 4-1 4-3
5 3 - 2 11-1 4-3

DA  3024+3-2-2DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.03.2018Avrupa U19 Şampiyonasİspanya U193-0 Belçika U191-0HW3H+33-0
D21.03.2018Avrupa U19 Şampiyonasİspanya U190-0 Bulgaristan U190-0HD0H03-0
D02.02.2018Hazırlık Ülkelerİspanya U192-0 Japonya U190-0HW2H+25-0
D31.01.2018Hazırlık Ülkelerİspanya U194-0 Canary Islands U10-0HW4H+49-0
D14.11.2017Hazırlık ÜlkelerPortekiz U192-1 İspanya U190-1AL3A-110-2
3-0-20-0-0
3-0-2-40-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 2 0
Maç Sonu 3 1 1 10 2
3 3 - 0 5-0 0-0
4 4 - 0 9-0 0-0
5 4 - 1 9-0 1-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.03.2018Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U192-0 Bulgaristan U191-01.05W22-01
D11.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U192-1 Bosna-Hersek U192-0-W54-12
D08.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U197-0 Andorra U194-0-W1211-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 7 0
Maç Sonu 3 0 0 11 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.11.2017Hazırlık ÜlkelerPortekiz U192-1 İspanya U190-1-L31-21
D27.03.2017Avrupa U19 ŞampiyonasNorveç U190-2 İspanya U190-16.25W53-22
D18.01.2017Hazırlık Ülkelerİtalya U19 (K)0-1 İspanya U190-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.03.2018Avrupa U19 ŞampiyonasBelçika U192-3 Fransa U191-04.00W53-21
D14.11.2017Avrupa U19 ŞampiyonasGürcistan U191-1 Fransa U190-1-D74-32
D22.03.2017Avrupa U19 ŞampiyonasBosna-Hersek U192-0 Fransa U191-010.00L94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 2
Maç Sonu 1 1 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.03.2018Avrupa U19 Şampiyonasİspanya U193-0 Belçika U191-01.25W33-01
D21.03.2018Avrupa U19 Şampiyonasİspanya U190-0 Bulgaristan U190-01.05D33-02
D02.02.2018Hazırlık Ülkelerİspanya U192-0 Japonya U190-0-W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.11.2016Hazırlık ÜlkelerFransa U190-2 İspanya U190-1-----L20-21
D16.07.2015Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U190-2 İspanya U190-0-----L40-42
D15.11.2014Hazırlık ÜlkelerFransa U191-5 İspanya U190-4-----L101-93
D29.02.2012Hazırlık ÜlkelerFransa U191-2 İspanya U190-1-----L132-114
D30.07.2010Avrupa U19 ŞampiyonasFransa U192-1 İspanya U190-12.803.001.95--W164-125
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 4 0 7
Maç Sonu 1 0 4 4 12

Nuwell Project Copyright © 2014