Chênois GE (K)

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Grup A
09.11.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-6 / 0-7
Beklenen :
Chelsea (K) Takım Logosu

Chelsea (K)

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00210-2+1EY5311+2+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyWolfsburg (K)5-0 Chênois GE (K)3-0AL5A-50-5
D06.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChênois GE (K)0-3 Juventus (K)0-1HL3H-30-8
D08.09.2021UEFA Kadınlar ŞampiyGlasgow City (K)1-2 Chênois GE (K)1-1AW3A+12-9
D01.09.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChênois GE (K)1-1 Glasgow City (K)0-0HD2H03-10
D21.08.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChênois GE (K)1-0 Aland United (K)1-0HW1H+14-10
0-0-25-3-1
0-0-2-15-3-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 2 5
Maç Sonu 2 1 2 4 10
3 1 - 2 0-3 2-6
4 2 - 2 1-4 2-6
5 3 - 2 2-4 2-6

DA  1223-10-1DY0103-1+1-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.11.2021İngiltere Kadınlar WAston Villa (K)0-1 Chelsea (K)0-1AW1A+11-0
D13.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyJuventus (K)1-2 Chelsea (K)1-1AW3A+13-1
D10.10.2021İngiltere Kadınlar WChelsea (K)2-0 Leicester City WF0-0HW2H+25-1
D06.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChelsea (K)3-3 Wolfsburg (K)1-2HD6H08-4
D02.10.2021İngiltere Kadınlar WChelsea (K)3-1 Brighton & Hove A2-0HW4H+211-5
1-2-20-1-0
1-2-2-30-1-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 5 3
Maç Sonu 4 1 0 11 5
3 1 - 2 2-0 3-1
4 2 - 2 5-3 3-1
5 3 - 2 8-4 3-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChênois GE (K)0-3 Juventus (K)0-1-L30-31
D01.09.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChênois GE (K)1-1 Glasgow City (K)0-0-D51-42
D21.08.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChênois GE (K)1-0 Aland United (K)1-0-W62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 1 1 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.11.2021İngiltere Kadınlar WAston Villa (K)0-1 Chelsea (K)0-1-W11-01
D13.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyJuventus (K)1-2 Chelsea (K)1-1-W43-12
D26.09.2021İngiltere Kadınlar WManchester United1-6 Chelsea (K)0-3-W119-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 1
Maç Sonu 3 0 0 9 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyWolfsburg (K)5-0 Chênois GE (K)3-0-L50-51
D08.09.2021UEFA Kadınlar ŞampiyGlasgow City (K)1-2 Chênois GE (K)1-1-W82-62
D07.08.2021Hazırlık KulüplerMontpellier (K)2-0 Chênois GE (K)0-0-L102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 4
Maç Sonu 1 0 2 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2021İngiltere Kadınlar WChelsea (K)2-0 Leicester City WF0-0-W22-01
D06.10.2021UEFA Kadınlar ŞampiyChelsea (K)3-3 Wolfsburg (K)1-2-D85-32
D02.10.2021İngiltere Kadınlar WChelsea (K)3-1 Brighton & Hove A2-0-W128-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 3 2
Maç Sonu 2 1 0 8 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014