Al Ahly

Mısır Kupa Son 16 Turu
26.05.2010 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-1
Beklenen :
Zamalek Takım Logosu

Zamalek

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3103+2+1-3EY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.05.2010Mısır Kupa Son 32 TuAl Ahly3-0 Nabrouh0-0HW3H+33-0
D17.05.2010Mısır Premier LigAl Ahly1-0 El Entag El Harby0-0HW1H+14-0
D13.05.2010Mısır Premier LigEl Gounah0-0 Al Ahly0-0AD0A04-0
D09.05.2010CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly3-0 Al Ittihad (LIB)0-0HW3H+37-0
D03.05.2010Mısır Premier LigAl Ahly1-1 Ismaily1-0HD2H08-1
3-1-00-0-0
3-1-0-30-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 3 2 0 8 1
3 2 - 1 4-0 0-0
4 3 - 1 7-0 0-0
5 4 - 1 8-1 0-0

DA  1043+1-4+1DY00110-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.05.2010Mısır Kupa Son 32 TuFayoum FC0-1 Zamalek0-0AW1A+11-0
D17.05.2010Mısır Premier LigEl Mansura0-0 Zamalek0-0AD0A01-0
D13.05.2010Mısır Premier LigZamalek4-1 Asyut Petroleum4-1HW5H+35-1
D03.05.2010Mısır Premier LigMasry1-3 Zamalek0-2AW4A+28-2
D16.04.2010Mısır Premier LigZamalek3-3 Al Ahly2-2HD6H011-5
1-0-40-0-1
1-0-4-30-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 8 3
Maç Sonu 3 2 0 11 5
3 1 - 2 4-1 1-0
4 1 - 3 4-1 4-1
5 2 - 3 7-4 4-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.05.2010Mısır Kupa Son 32 TuAl Ahly3-0 Nabrouh0-0-W33-01
D17.05.2010Mısır Premier LigAl Ahly1-0 El Entag El Harby0-0-W44-02
D09.05.2010CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly3-0 Al Ittihad (LIB)0-0-W77-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.05.2010Mısır Kupa Son 32 TuFayoum FC0-1 Zamalek0-0-W11-01
D17.05.2010Mısır Premier LigEl Mansura0-0 Zamalek0-0-D11-02
D03.05.2010Mısır Premier LigMasry1-3 Zamalek0-2-W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.05.2010Mısır Premier LigEl Gounah0-0 Al Ahly0-0-D00-01
D23.04.2010CAF Şampiyonlar Ligi Al Ittihad (LIB)2-0 Al Ahly1-0-L20-22
D16.04.2010Mısır Premier LigZamalek3-3 Al Ahly2-2-D83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 2 3
Maç Sonu 0 2 1 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.05.2010Mısır Premier LigZamalek4-1 Asyut Petroleum4-1-W54-11
D16.04.2010Mısır Premier LigZamalek3-3 Al Ahly2-2-D117-42
D07.04.2010Mısır Premier LigZamalek1-1 Al Shourta0-1-D138-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 6 4
Maç Sonu 1 2 0 8 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.12.2009Mısır Premier LigAl Ahly0-0 Zamalek0-0-----D00-01
D20.07.2008CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly2-1 Zamalek1-0-----W32-12
D14.03.2008Mısır Premier LigAl Ahly2-0 Zamalek0-0-----W54-13
D21.05.2007Mısır Premier LigAl Ahly0-2 Zamalek0-1-----L74-34
D04.03.2006Mısır Premier LigAl Ahly0-0 Zamalek0-0-----D74-35
D16.10.2005CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly2-0 Zamalek0-0-----W96-36
D12.02.2005Mısır Premier LigAl Ahly3-0 Zamalek0-0-----W129-37
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 5 1 1 1
Maç Sonu 4 2 1 9 3

Nuwell Project Copyright © 2014