Mashal Muborak

AFC Şampiyonlar Ligi Grup B
03.05.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Al Minaa Basra Takım Logosu

Al Minaa Basra

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22100+1+1EY11050+1-5
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Mashal Muborak2-1 Al Hilal Riyadh0-0HW3H+12-1
D21.04.2006Özbekistan PFLMashal Muborak2-1 Metalourg Bekobod0-0HW3H+14-2
D16.04.2006Özbekistan PFLDinamo Samarqand0-1 Mashal Muborak0-0AW1A+15-2
D12.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh5-0 Mashal Muborak0-0AL5A-55-7
D07.04.2006Özbekistan PFLMashal Muborak3-0 Navbahor Namangan0-0HW3H+38-7
2-2-11-1-0
2-2-1-01-1-0-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 8 7
3 2 - 1 4-2 1-0
4 2 - 2 4-2 1-5
5 3 - 2 7-2 1-5

DA  111000+1DY22310-1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Minaa Basra1-2 Al Ain0-0HL3H-11-2
D12.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Ain2-1 Al Minaa Basra0-0AL3A-12-4
D22.03.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh3-1 Al Minaa Basra0-0AL4A-23-7
D08.03.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Minaa Basra0-1 Mashal Muborak0-0HL1H-13-8
1-1-12-2-3
1-1-1-02-2-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 0 0 0
Maç Sonu 0 0 4 3 8
3 1 - 2 1-2 2-5
4 2 - 2 1-3 2-5
5 0 - 0 0-0 0-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Mashal Muborak2-1 Al Hilal Riyadh0-0-W32-11
D21.04.2006Özbekistan PFLMashal Muborak2-1 Metalourg Bekobod0-0-W64-22
D07.04.2006Özbekistan PFLMashal Muborak3-0 Navbahor Namangan0-0-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Ain2-1 Al Minaa Basra0-0-L31-21
D22.03.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh3-1 Al Minaa Basra0-0-L72-52
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 0 2 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.04.2006Özbekistan PFLDinamo Samarqand0-1 Mashal Muborak0-0-W11-01
D12.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal Riyadh5-0 Mashal Muborak0-0-L61-52
D01.04.2006Özbekistan PFLShortan Guzor1-2 Mashal Muborak0-0-W93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.04.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Minaa Basra1-2 Al Ain0-0-L31-21
D08.03.2006AFC Şampiyonlar Ligi Al Minaa Basra0-1 Mashal Muborak0-0-L41-32
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 0 2 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014