Ipswich Town

İngiltere İngiltere Championship
20.09.2003 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 4-1
Beklenen :
Wimbledon Takım Logosu

Wimbledon

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2110+10+1EY1421-3+2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.09.2003İngiltere İngiltere Ipswich Town2-1 Walsall1-1HW3H+12-1
D13.09.2003İngiltere İngiltere West Bromwich4-1 Ipswich Town2-0AL5A-33-5
D30.08.2003İngiltere İngiltere Ipswich Town1-2 West Ham United0-1HL3H-14-7
D26.08.2003İngiltere İngiltere Wigan Athletic1-0 Ipswich Town0-0AL1A-14-8
D23.08.2003İngiltere İngiltere Ipswich Town1-1 Coventry1-1HD2H05-9
2-1-11-4-2
2-1-1-01-4-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 2 5
Maç Sonu 1 1 3 5 9
3 2 - 1 3-3 1-4
4 2 - 2 3-3 1-5
5 3 - 2 4-4 1-5

DA  0202-2+2-2DY2433-2+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.09.2003İngiltere İngiltere Millwall2-0 Wimbledon1-0AL2A-20-2
D13.09.2003İngiltere İngiltere Wimbledon2-4 Wigan Athletic1-3HL6H-22-6
D30.08.2003İngiltere İngiltere Wimbledon0-3 Reading0-1HL3H-32-9
D26.08.2003İngiltere İngiltere Norwich City3-2 Wimbledon2-0AL5A-14-12
D23.08.2003İngiltere İngiltere Wimbledon1-3 Crystal Palace1-0HL4H-25-15
0-2-02-4-3
0-2-0-22-4-3-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 4 2 7
Maç Sonu 0 0 5 5 15
3 2 - 1 2-7 0-2
4 2 - 2 2-7 2-5
5 3 - 2 3-10 2-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.09.2003İngiltere İngiltere Ipswich Town2-1 Walsall1-1-W32-11
D30.08.2003İngiltere İngiltere Ipswich Town1-2 West Ham United0-1-L63-32
D23.08.2003İngiltere İngiltere Ipswich Town1-1 Coventry1-1-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 2 3
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.09.2003İngiltere İngiltere Millwall2-0 Wimbledon1-0-L20-21
D26.08.2003İngiltere İngiltere Norwich City3-2 Wimbledon2-0-L72-52
D16.08.2003İngiltere İngiltere Stoke City2-1 Wimbledon1-0-L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 3 0 4
Maç Sonu 0 0 3 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.09.2003İngiltere İngiltere West Bromwich4-1 Ipswich Town2-0-L51-41
D26.08.2003İngiltere İngiltere Wigan Athletic1-0 Ipswich Town0-0-L61-52
D16.08.2003İngiltere İngiltere Crewe Alexandra1-0 Ipswich Town0-0-L71-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 0 0 3 1 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.09.2003İngiltere İngiltere Wimbledon2-4 Wigan Athletic1-3-L62-41
D30.08.2003İngiltere İngiltere Wimbledon0-3 Reading0-1-L92-72
D23.08.2003İngiltere İngiltere Wimbledon1-3 Crystal Palace1-0-L133-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 4
Maç Sonu 0 0 3 3 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D26.04.2003İngiltere League DiviIpswich Town1-5 Wimbledon0-1-----L61-51
D16.12.1994İngiltere Premier LigIpswich Town2-2 Wimbledon1-1-----D103-72
D22.01.1994İngiltere Premier LigIpswich Town0-0 Wimbledon0-0-----D103-73
D12.09.1992İngiltere Premier LigIpswich Town2-1 Wimbledon0-0-----W135-84
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 1 1 2
Maç Sonu 1 2 1 5 8

Nuwell Project Copyright © 2014