Santos FC de Angola

Angola Girabola
05.04.2008 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Atletico Petro Luanda Takım Logosu

Atletico Petro Luanda

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  222100+1EY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.03.2008Angola GirabolaOnze Bravos1-2 Santos FC de Ango0-0AW3A+12-1
D22.03.2008Angola GirabolaSantos FC de Ango2-1 Benfica Luanda0-0HW3H+14-2
D16.03.2008Angola GirabolaDesportivo Huila0-2 Santos FC de Ango0-0AW2A+26-2
D08.03.2008Angola GirabolaSantos FC de Ango1-1 1 De Agosto0-0HD2H07-3
D01.03.2008Angola GirabolaSport Lubango0-1 Santos FC de Ango0-0AW1A+18-3
2-2-21-1-0
2-2-2-11-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 8 3
3 1 - 2 2-1 4-1
4 2 - 2 3-2 4-1
5 2 - 3 3-2 5-1

DA  2123+1-1-1DY0201-2+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.03.2008Angola GirabolaAtletico Petro Lu2-0 Recreativo Do Lib0-0HW2H+22-0
D23.03.2008CAF Konfederasyon KupaAtletico Petro Lu1-2 Mangasport0-0HL3H-13-2
D22.03.2008Angola GirabolaPetro Huambo0-2 Atletico Petro Lu0-0AW2A+25-2
D15.03.2008Angola GirabolaAtletico Petro Lu3-1 Primeiro de Maio0-0HW4H+28-3
D08.03.2008Angola GirabolaAtletico Petro Lu2-1 Sagrada Esperanca0-0HW3H+110-4
2-1-20-2-0
2-1-2-30-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 10 4
3 2 - 1 3-2 2-0
4 3 - 1 6-3 2-0
5 4 - 1 8-4 2-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.03.2008Angola GirabolaSantos FC de Ango2-1 Benfica Luanda0-0-W32-11
D08.03.2008Angola GirabolaSantos FC de Ango1-1 1 De Agosto0-0-D53-22
D14.10.2007Angola GirabolaSantos FC de Ango0-1 Aviacio ASA0-0-L63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.03.2008Angola GirabolaPetro Huambo0-2 Atletico Petro Lu0-0-W22-01
D01.03.2008Angola GirabolaOnze Bravos1-2 Atletico Petro Lu0-0-W54-12
D21.10.2007Angola GirabolaPetro Huambo0-1 Atletico Petro Lu0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.03.2008Angola GirabolaOnze Bravos1-2 Santos FC de Ango0-0-W32-11
D16.03.2008Angola GirabolaDesportivo Huila0-2 Santos FC de Ango0-0-W54-12
D01.03.2008Angola GirabolaSport Lubango0-1 Santos FC de Ango0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.03.2008Angola GirabolaAtletico Petro Lu2-0 Recreativo Do Lib0-0-W22-01
D23.03.2008CAF Konfederasyon KupaAtletico Petro Lu1-2 Mangasport0-0-L53-22
D15.03.2008Angola GirabolaAtletico Petro Lu3-1 Primeiro de Maio0-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D18.03.2007Angola GirabolaSantos FC de Ango2-0 Atletico Petro Lu0-0-----W22-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 2 0

Nuwell Project Copyright © 2014