Skalica

Slovakya 2.Lig Batı
24.09.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Dukla Banska Bystrica Takım Logosu

Dukla Banska Bystrica

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0213-2+1-2EY1010+1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSpartak Trnava II1-0 Skalica0-0AL1A-10-1
D14.09.2016Slovakya Kupa 3.TurSamorin0-2 Skalica0-2AW2A+22-1
D10.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSkalica1-1 Nove Mesto nad Va0-0HD2H03-2
D03.09.2016Slovakya 2.Lig BatıFomat Martin0-3 Skalica0-3AW3A+36-2
D28.08.2016Slovakya 2.Lig BatıSkalica0-0 Slovan Bratislava0-0HD0H06-2
0-2-11-0-1
0-2-1-31-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 5 0
Maç Sonu 2 2 1 6 2
3 1 - 2 1-1 2-1
4 1 - 3 1-1 5-1
5 2 - 3 1-1 5-1

DA  00210-2+1DY2103+1+1-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.09.2016Slovakya 2.Lig BatıDukla Banska Byst0-2 Samorin0-1HL2H-20-2
D14.09.2016Slovakya Kupa 3.TurDukla Banska Byst0-1 Tatran Presov0-0HL1H-10-3
D10.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSvaty Jur0-2 Dukla Banska Byst0-0AW2A+22-3
D04.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSpartak Trnava II3-1 Dukla Banska Byst2-0AL4A-23-6
D27.08.2016Slovakya 2.Lig BatıDukla Banska Byst1-2 Nove Mesto nad Va1-1HL3H-14-8
0-0-22-1-0
0-0-2-12-1-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 1 4
Maç Sonu 1 0 4 4 8
3 2 - 1 0-3 2-0
4 2 - 2 0-3 3-3
5 3 - 2 1-5 3-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSkalica1-1 Nove Mesto nad Va0-0-D21-11
D28.08.2016Slovakya 2.Lig BatıSkalica0-0 Slovan Bratislava0-0-D21-12
D21.08.2016Slovakya 2.Lig BatıSkalica1-1 Zilina II0-1-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 3 0 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSvaty Jur0-2 Dukla Banska Byst0-0-W22-01
D04.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSpartak Trnava II3-1 Dukla Banska Byst2-0-L63-32
D24.08.2016Slovakya 2.Lig BatıFomat Martin1-1 Dukla Banska Byst0-1-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 2
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.09.2016Slovakya 2.Lig BatıSpartak Trnava II1-0 Skalica0-0-L10-11
D14.09.2016Slovakya Kupa 3.TurSamorin0-2 Skalica0-2-W32-12
D03.09.2016Slovakya 2.Lig BatıFomat Martin0-3 Skalica0-3-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 0
Maç Sonu 2 0 1 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.09.2016Slovakya 2.Lig BatıDukla Banska Byst0-2 Samorin0-1-L20-21
D14.09.2016Slovakya Kupa 3.TurDukla Banska Byst0-1 Tatran Presov0-0-L30-32
D27.08.2016Slovakya 2.Lig BatıDukla Banska Byst1-2 Nove Mesto nad Va1-1-L61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 0 0 3 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014