Cova Piedade

Portekiz Kupa 2.Tur
28.09.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Silves FC Takım Logosu

Silves FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1003+10-3EY0100-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.09.2014Portekiz Ulusal ŞampiMontemor0-1 Cova Piedade0-1AW1A+11-0
D14.09.2014Portekiz Ulusal ŞampiCova Piedade0-1 Loures0-0HL1H-11-1
D31.08.2014Portekiz Ulusal ŞampiSacavenense0-0 Cova Piedade0-0AD0A01-1
D24.08.2014Portekiz Ulusal ŞampiCova Piedade3-0 Fabril Barreiro1-0HW3H+34-1
D24.05.2014Portekiz Ulusal ŞampiLouletano3-0 Cova Piedade1-0AL3A-34-4
1-0-00-1-0
1-0-0-30-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 2 1
Maç Sonu 2 1 2 4 4
3 1 - 2 0-1 1-0
4 2 - 2 3-1 1-0
5 2 - 3 3-1 1-3

DA  0100-1+10DY2011+2-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FSilves FC0-2 Farense0-0HL2H-20-2
D15.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FMessinense0-1 Silves FC0-0AW1A+11-2
D08.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FLusitano GC Evora1-0 Silves FC0-0AL1A-11-3
D01.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FSilves FC0-1 Juventude Evora0-0HL1H-11-4
D22.02.2009Portekiz 3.Lig Grup FFabril Barreiro1-1 Silves FC0-0AD2A02-5
0-1-02-0-1
0-1-0-02-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 2 5
3 1 - 2 0-2 1-1
4 2 - 2 0-3 1-1
5 2 - 3 0-3 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.09.2014Portekiz Ulusal ŞampiCova Piedade0-1 Loures0-0-L10-11
D24.08.2014Portekiz Ulusal ŞampiCova Piedade3-0 Fabril Barreiro1-0-W43-12
D11.05.2014Portekiz Ulusal ŞampiCova Piedade2-1 FC Barreirense0-1-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 2 0 1 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FMessinense0-1 Silves FC0-0-W11-01
D08.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FLusitano GC Evora1-0 Silves FC0-0-L21-12
D22.02.2009Portekiz 3.Lig Grup FFabril Barreiro1-1 Silves FC0-0-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.09.2014Portekiz Ulusal ŞampiMontemor0-1 Cova Piedade0-1-W11-01
D31.08.2014Portekiz Ulusal ŞampiSacavenense0-0 Cova Piedade0-0-D11-02
D24.05.2014Portekiz Ulusal ŞampiLouletano3-0 Cova Piedade1-0-L41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 1 1 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FSilves FC0-2 Farense0-0-L20-21
D01.03.2009Portekiz 3.Lig Grup FSilves FC0-1 Juventude Evora0-0-L30-32
D15.02.2009Portekiz 3.Lig Grup FSilves FC0-0 Barreirense0-0-D30-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 0 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.02.2009Portekiz 3.Lig Grup FCova Piedade1-0 Silves FC0-0-----W11-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 1 0

Nuwell Project Copyright © 2014