Apoel Nicosia

UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
07.08.2002 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-1 / 4-2
Beklenen :
Maribor Takım Logosu

Maribor

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11010+1-1EY2001+20-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D31.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiMaribor2-1 Apoel Nicosia1-0AL3A-11-2
D24.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiApoel Nicosia1-0 FC Flora Tallinn0-0HW1H+12-2
D17.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiFC Flora Tallinn0-0 Apoel Nicosia0-0AD0A02-2
D27.04.2002Kıbrıs Rum Kesimi 1.AEL Limassol1-1 APOEL Nicosia0-0AD2A03-3
D20.04.2002Kıbrıs Rum Kesimi 1.APOEL Nicosia4-0 AEK Larnaca0-0HW4H+47-3
1-1-02-0-0
1-1-0-12-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 2 2 1 7 3
3 1 - 2 1-0 1-2
4 1 - 3 1-0 2-3
5 2 - 3 5-0 2-3

DA  2103+1+1-3DY1013+1-1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D31.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiMaribor2-1 Apoel Nicosia1-0HW3H+12-1
D26.07.2002Slovenya 1.SNLOlimpija Ljubljan0-1 Maribor0-0AW1A+13-1
D20.07.2002Slovenya 1.SNLMaribor0-1 Koper0-0HL1H-13-2
D13.07.2002Slovenya 1.SNLCelje3-3 Maribor0-0AD6A06-5
D05.05.2002Slovenya 1.SNLMaribor3-0 Primorje0-0HW3H+39-5
2-1-01-0-1
2-1-0-31-0-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 3 1 1 9 5
3 2 - 1 2-2 1-0
4 2 - 2 2-2 4-3
5 3 - 2 5-2 4-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiApoel Nicosia1-0 FC Flora Tallinn0-0-W11-01
D20.04.2002Kıbrıs Rum Kesimi 1.APOEL Nicosia4-0 AEK Larnaca0-0-W55-02
D07.04.2002Kıbrıs Rum Kesimi 1.APOEL Nicosia2-0 Enosis Neon Paral0-0-W77-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.07.2002Slovenya 1.SNLOlimpija Ljubljan0-1 Maribor0-0-W11-01
D13.07.2002Slovenya 1.SNLCelje3-3 Maribor0-0-D74-32
D27.04.2002Slovenya 1.SNLKoper1-1 Maribor0-0-D95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiMaribor2-1 Apoel Nicosia1-0-L31-21
D17.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiFC Flora Tallinn0-0 Apoel Nicosia0-0-D31-22
D27.04.2002Kıbrıs Rum Kesimi 1.AEL Limassol1-1 APOEL Nicosia0-0-D52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 2 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.07.2002UEFA Şampiyonlar LigiMaribor2-1 Apoel Nicosia1-0-W32-11
D20.07.2002Slovenya 1.SNLMaribor0-1 Koper0-0-L42-22
D05.05.2002Slovenya 1.SNLMaribor3-0 Primorje0-0-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 0 1 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014