Fola Esch

Lüksemburg Ulusal Lig
02.05.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-3
Beklenen :
Mondorf-les-Bains Takım Logosu

Mondorf-les-Bains

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  5215+3+1-4EY1210-1+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D28.04.2021Lüksemburg Ulusal LigVictoria Rosport1-5 Fola Esch1-2AW6A+45-1
D25.04.2021Lüksemburg Ulusal LigFola Esch2-2 Swift Hesperange0-1HD4H07-3
D18.04.2021Lüksemburg Ulusal LigProgres Niedercor1-1 Fola Esch1-0AD2A08-4
D14.04.2021Lüksemburg Ulusal LigFola Esch5-0 F91 Dudelange0-0HW5H+513-4
D10.04.2021Lüksemburg Ulusal LigFola Esch4-0 Petange0-0HW4H+417-4
5-2-11-2-1
5-2-1-51-2-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 2 3
Maç Sonu 3 2 0 17 4
3 1 - 2 2-2 6-2
4 2 - 2 7-2 6-2
5 3 - 2 11-2 6-2

DA  0102-1+1-2DY1033+1-30
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D28.04.2021Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains0-1 Progres Niedercor0-1HL1H-10-1
D25.04.2021Lüksemburg Ulusal LigPetange0-1 Mondorf-les-Bains0-1AW1A+11-1
D18.04.2021Lüksemburg Ulusal LigF91 Dudelange3-0 Mondorf-les-Bains1-0AL3A-31-4
D14.04.2021Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains2-3 Jeunesse Esch0-0HL5H-13-7
D11.04.2021Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains1-4 UNA Strassen0-0HL5H-34-11
0-1-01-0-3
0-1-0-21-0-3-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 1 2
Maç Sonu 1 0 4 4 11
3 1 - 2 0-1 1-3
4 2 - 2 2-4 1-3
5 3 - 2 3-8 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.04.2021Lüksemburg Ulusal LigFola Esch2-2 Swift Hesperange0-1-D42-21
D14.04.2021Lüksemburg Ulusal LigFola Esch5-0 F91 Dudelange0-0-W97-22
D10.04.2021Lüksemburg Ulusal LigFola Esch4-0 Petange0-0-W1311-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 2 1 0 11 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.04.2021Lüksemburg Ulusal LigPetange0-1 Mondorf-les-Bains0-1-W11-01
D18.04.2021Lüksemburg Ulusal LigF91 Dudelange3-0 Mondorf-les-Bains1-0-L41-32
D05.04.2021Lüksemburg Ulusal LigRacing FC1-0 Mondorf-les-Bains0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 0 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.04.2021Lüksemburg Ulusal LigVictoria Rosport1-5 Fola Esch1-2-W65-11
D18.04.2021Lüksemburg Ulusal LigProgres Niedercor1-1 Fola Esch1-0-D86-22
D03.04.2021Lüksemburg Ulusal LigRM Hamm Benfica0-2 Fola Esch0-0-W108-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 2 1 0 8 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.04.2021Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains0-1 Progres Niedercor0-1-L10-11
D14.04.2021Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains2-3 Jeunesse Esch0-0-L62-42
D11.04.2021Lüksemburg Ulusal LigMondorf-les-Bains1-4 UNA Strassen0-0-L113-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 0 3 3 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D24.02.2019Lüksemburg Ulusal LigFola Esch5-0 Mondorf-les-Bains2-0-----W55-01
D05.11.2017Lüksemburg Ulusal LigFola Esch1-1 Mondorf-les-Bains0-1-----D76-12
D15.08.2016Lüksemburg Ulusal LigFola Esch1-0 Mondorf-les-Bains1-0-----W87-13
D09.08.2015Lüksemburg Ulusal LigFola Esch2-1 Mondorf-les-Bains1-0-----W119-24
D21.09.2014Lüksemburg Ulusal LigFola Esch4-1 Mondorf-les-Bains1-1-----W1613-35
D01.05.2012Lüksemburg Kupa ÇeyrFola Esch3-0 Mondorf-les-Bains0-0-----W1916-36
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 1 5 2
Maç Sonu 5 1 0 16 3

Nuwell Project Copyright © 2014