Racing dAbidjan

Fildişi Sahili 1.Lig
23.12.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
San-Pédro Takım Logosu

San-Pédro

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
2.36 2.50 2.33 - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - 2.06 1.35 1.38 2.01
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2011+2-10EY00120-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.12.2021Fildişi Sahili 1.LigAbengourou0-2 Racing dAbidjan0-2AW2A+22-0
D13.12.2021Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan0-0 Lys Sassandra0-0HD0H02-0
D04.12.2021Fildişi Sahili 1.LigEs Bafing1-1 Racing dAbidjan0-0AD2A03-1
D29.11.2021Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan1-2 Stella0-1HL3H-14-3
D20.11.2021Fildişi Sahili 1.LigBouake1-0 Racing dAbidjan0-0AL1A-14-4
2-0-10-0-1
2-0-1-10-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 1
Maç Sonu 1 2 2 4 4
3 1 - 2 0-0 3-1
4 2 - 2 1-2 3-1
5 2 - 3 1-2 3-2

DA  11000+10DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D20.12.2021Fildişi Sahili 1.LigAFAD0-1 San-Pédro0-0AW1A+11-0
D11.12.2021Fildişi Sahili 1.LigSan-Pédro1-0 Abengourou0-0HW1H+12-0
D05.12.2021Fildişi Sahili 1.LigLys Sassandra0-0 San-Pédro0-0AD0A02-0
D28.11.2021Fildişi Sahili 1.LigSan-Pédro0-0 Es Bafing0-0HD0H02-0
D21.11.2021Fildişi Sahili 1.LigStella1-2 San-Pédro1-2AW3A+14-1
1-1-00-0-0
1-1-0-00-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 1
Maç Sonu 3 2 0 4 1
3 1 - 2 1-0 1-0
4 2 - 2 1-0 1-0
5 2 - 3 1-0 3-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.12.2021Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan0-0 Lys Sassandra0-01.81D00-01
D29.11.2021Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan1-2 Stella0-11.46L31-22
D14.02.2021CAF Konfederasyon KupaRacing dAbidjan0-2 Pyramids0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 1 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.12.2021Fildişi Sahili 1.LigAFAD0-1 San-Pédro0-02.05W11-01
D05.12.2021Fildişi Sahili 1.LigLys Sassandra0-0 San-Pédro0-0-D11-02
D21.11.2021Fildişi Sahili 1.LigStella1-2 San-Pédro1-22.29W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.12.2021Fildişi Sahili 1.LigAbengourou0-2 Racing dAbidjan0-22.60W22-01
D04.12.2021Fildişi Sahili 1.LigEs Bafing1-1 Racing dAbidjan0-0-D43-12
D20.11.2021Fildişi Sahili 1.LigBouake1-0 Racing dAbidjan0-0-L53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2021Fildişi Sahili 1.LigSan-Pédro1-0 Abengourou0-0-W11-01
D28.11.2021Fildişi Sahili 1.LigSan-Pédro0-0 Es Bafing0-0-D11-02
D19.09.2021CAF Konfederasyon KupaSan-Pédro1-2 ASFA-Yennenga0-01.28L42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.09.2018Fildişi Sahili 1.LigRacing dAbidjan2-2 San-Pédro0-0-----D42-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 2 2

Nuwell Project Copyright © 2014