Sportivo Luqueno

Paraguay Profesyonel Lig Apertura
10.03.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-0 / 2-2
Beklenen :
Sol de America Takım Logosu

Sol de America

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0102-1+1-2EY11510-4+4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.03.2011Paraguay Profesyonel LGeneral Caballero1-0 Sportivo Luqueno0-0AL1A-10-1
D27.02.2011Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-1 Independiente FBC0-1HD2H01-2
D21.02.2011Paraguay Profesyonel LOlimpia Asuncion5-0 Sportivo Luqueno3-0AL5A-51-7
D17.02.2011Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno2-1 3 de Febrero0-1HW3H+13-8
D11.02.2011Paraguay Profesyonel LLibertad2-1 Sportivo Luqueno2-0AL3A-14-10
0-1-01-1-5
0-1-0-21-1-5-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 4 0 7
Maç Sonu 1 1 3 4 10
3 1 - 2 1-1 0-6
4 2 - 2 3-2 0-6
5 2 - 3 3-2 1-8

DA  0110-10+1DY22140+1-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.03.2011Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion2-0 Sol de America1-0AL2A-20-2
D27.02.2011Paraguay Profesyonel LSol de America1-2 General Caballero1-2HL3H-11-4
D20.02.2011Paraguay Profesyonel LIndependiente FBC1-1 Sol de America1-1AD2A02-5
D17.02.2011Paraguay Profesyonel LSol de America0-4 Olimpia Asuncion0-3HL4H-42-9
D12.02.2011Paraguay Profesyonel L3 de Febrero0-1 Sol de America0-1AW1A+13-9
0-1-12-2-1
0-1-1-02-2-1-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 3 3 7
Maç Sonu 1 1 3 3 9
3 1 - 2 1-2 1-3
4 2 - 2 1-6 1-3
5 2 - 3 1-6 2-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.02.2011Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-1 Independiente FBC0-1-D21-11
D17.02.2011Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno2-1 3 de Febrero0-1-W53-22
D06.02.2011Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno2-2 Rubio Nu1-1-D95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 3
Maç Sonu 1 2 0 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.03.2011Paraguay Profesyonel LNacional Asuncion2-0 Sol de America1-0-L20-21
D20.02.2011Paraguay Profesyonel LIndependiente FBC1-1 Sol de America1-1-D41-32
D12.02.2011Paraguay Profesyonel L3 de Febrero0-1 Sol de America0-1-W52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.03.2011Paraguay Profesyonel LGeneral Caballero1-0 Sportivo Luqueno0-0-L10-11
D21.02.2011Paraguay Profesyonel LOlimpia Asuncion5-0 Sportivo Luqueno3-0-L60-62
D11.02.2011Paraguay Profesyonel LLibertad2-1 Sportivo Luqueno2-0-L91-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 5
Maç Sonu 0 0 3 1 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.02.2011Paraguay Profesyonel LSol de America1-2 General Caballero1-2-L31-21
D17.02.2011Paraguay Profesyonel LSol de America0-4 Olimpia Asuncion0-3-L71-62
D05.02.2011Paraguay Profesyonel LSol de America0-1 Libertad0-0-L81-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 5
Maç Sonu 0 0 3 1 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.12.2010Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-1 Sol de America0-0-----D21-11
D27.02.2010Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-0 Sol de America1-0-----W32-12
D27.09.2009Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno0-4 Sol de America0-3-----L72-53
D05.07.2009Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-0 Sol de America0-0-----W83-54
D25.09.2008Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno0-3 Sol de America0-0-----L113-85
D27.04.2008Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno2-1 Sol de America1-0-----W145-96
D11.11.2007Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno2-1 Sol de America1-0-----W177-107
D01.07.2007Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-2 Sol de America0-0-----L208-128
D07.10.2004Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno1-2 Sol de America0-0-----L239-149
D22.02.2004Paraguay Profesyonel LSportivo Luqueno4-2 Sol de America0-0-----W2913-1610
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 6 1 3 3
Maç Sonu 5 1 4 13 16

Nuwell Project Copyright © 2014