North East Stars

Trinidad ve Tobago Pro Lig
31.01.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-7
Beklenen :
W Connection Takım Logosu

W Connection

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1001+10-1EY3000+300
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D28.01.2016Trinidad ve Tobago ProCaledonia AIA3-1 North East Stars0-0AL4A-21-3
D23.01.2016Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-0 Point Fortin0-0HD0H01-3
D19.01.2016Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-0 St. Anns Rangers0-0HD0H01-3
D16.01.2016Trinidad ve Tobago ProClub Sando0-1 North East Stars0-0AW1A+12-3
D12.01.2016Trinidad ve Tobago ProPolice0-2 North East Stars0-2AW2A+24-3
1-0-03-0-0
1-0-0-13-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 0
Maç Sonu 2 2 1 4 3
3 2 - 1 0-0 1-3
4 2 - 2 0-0 2-3
5 2 - 3 0-0 4-3

DA  2174+1-6+3DY111200-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.01.2016Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers1-2 W Connection0-0AW3A+12-1
D24.01.2016Trinidad ve Tobago ProCentral1-1 W Connection0-0AD2A03-2
D20.01.2016Trinidad ve Tobago ProW Connection7-1 Point Fortin0-0HW8H+610-3
D16.01.2016Trinidad ve Tobago ProPolice2-4 W Connection0-0AW6A+214-5
D13.01.2016Trinidad ve Tobago ProW Connection4-2 Caledonia AIA3-0HW6H+218-7
2-1-71-1-1
2-1-7-41-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 3 0
Maç Sonu 4 1 0 18 7
3 1 - 2 7-1 3-2
4 1 - 3 7-1 7-4
5 2 - 3 11-3 7-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.01.2016Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-0 Point Fortin0-0-D00-01
D19.01.2016Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-0 St. Anns Rangers0-0-D00-02
D17.12.2015Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars1-0 Central0-0-W11-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 1 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.01.2016Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers1-2 W Connection0-0-W32-11
D24.01.2016Trinidad ve Tobago ProCentral1-1 W Connection0-0-D53-22
D16.01.2016Trinidad ve Tobago ProPolice2-4 W Connection0-0-W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.01.2016Trinidad ve Tobago ProCaledonia AIA3-1 North East Stars0-0-L41-31
D16.01.2016Trinidad ve Tobago ProClub Sando0-1 North East Stars0-0-W52-32
D12.01.2016Trinidad ve Tobago ProPolice0-2 North East Stars0-2-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.01.2016Trinidad ve Tobago ProW Connection7-1 Point Fortin0-0-W87-11
D13.01.2016Trinidad ve Tobago ProW Connection4-2 Caledonia AIA3-0-W1411-32
D19.12.2015Trinidad ve Tobago ProW Connection2-0 San Juan Jabloteh0-0-W1613-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 0
Maç Sonu 3 0 0 13 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D28.01.2015Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-1 W Connection0-1-----L10-11
D22.03.2014Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars1-1 W Connection1-1-----D31-22
D25.01.2014Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-2 W Connection0-1-----L51-43
D29.01.2013Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-0 W Connection0-0-----W73-44
D17.03.2012Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars1-4 W Connection0-0-----L124-85
D14.01.2012Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-1 W Connection0-0-----L134-96
D05.06.2010Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-1 W Connection0-0-----W166-107
D23.11.2008Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-3 W Connection0-0-----L218-138
D22.07.2008Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-1 W Connection0-0-----L228-149
D02.09.2007Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars0-0 W Connection0-0-----D228-1410
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 8 2 1 3
Maç Sonu 2 2 6 8 14

Nuwell Project Copyright © 2014