Aduana Stars

Gana Premier Lig
09.06.2024 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Nsoatreman Takım Logosu

Nsoatreman

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0110-10+1EY1000+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.06.2024Gana Premier LigBechem United1-0Aduana Stars0-0AL1A-10-1
D25.05.2024Gana Premier LigAduana Stars1-0Nations0-0HW1H+11-1
D19.05.2024Gana Premier LigHearts of Oak0-1Aduana Stars0-1AW1A+12-1
D06.05.2024Gana Premier LigAccra Lions0-0Aduana Stars0-0AD0A02-1
D27.04.2024Gana Premier LigAduana Stars1-2Karela0-0HL3H-13-3
0-1-11-0-0
0-1-1-01-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 2 1 2 3 3
3 1 - 2 1-0 1-1
4 1 - 3 1-0 1-1
5 2 - 3 2-2 1-1

DA  11400-3+4DY1201-1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D02.06.2024Gana Premier LigNsoatreman1-1Accra Lions0-0HD2H01-1
D25.05.2024Gana Premier LigKarela2-1Nsoatreman0-0AL3A-12-3
D19.05.2024Gana Premier LigNsoatreman4-0Bibiani Gold Star0-0HW4H+46-3
D05.05.2024Gana Premier LigHeart of Lions1-0Nsoatreman0-0AL1A-16-4
D29.04.2024Gana Premier LigNsoatreman0-0Bofoakwe Tano0-0HD0H06-4
1-1-41-2-0
1-1-4-01-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 6 4
3 2 - 1 5-1 1-2
4 2 - 2 5-1 1-3
5 3 - 2 5-1 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.05.2024Gana Premier LigAduana Stars1-0Nations0-0-W11-01
D27.04.2024Gana Premier LigAduana Stars1-2Karela0-0-L42-22
D14.04.2024Gana Premier LigAduana Stars1-0Heart of Lions0-0-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.05.2024Gana Premier LigKarela2-1Nsoatreman0-0-L31-21
D05.05.2024Gana Premier LigHeart of Lions1-0Nsoatreman0-0-L41-32
D21.04.2024Gana Premier LigReal Tamale1-2Nsoatreman0-0-W73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.06.2024Gana Premier LigBechem United1-0Aduana Stars0-0-L10-11
D19.05.2024Gana Premier LigHearts of Oak0-1Aduana Stars0-1-W21-12
D06.05.2024Gana Premier LigAccra Lions0-0Aduana Stars0-01.44D21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 1 1 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.06.2024Gana Premier LigNsoatreman1-1Accra Lions0-0-D21-11
D19.05.2024Gana Premier LigNsoatreman4-0Bibiani Gold Star0-0-W65-12
D29.04.2024Gana Premier LigNsoatreman0-0Bofoakwe Tano0-0-D65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014