Malchower SV

Almanya oberliga Nordost-Nord
13.05.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Altlüdersdorf Takım Logosu

Altlüdersdorf

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11000+10EY11320-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.05.2012Almanya oberliga NordoNeubrandenburg 041-1 Malchower SV0-0AD2A01-1
D28.04.2012Almanya oberliga NordoMalchower SV1-1 Union Fürstenwal0-0HD2H02-2
D22.04.2012Almanya oberliga NordoBFC Viktoria 18893-0 Malchower SV0-0AL3A-32-5
D18.04.2012Almanya oberliga NordoBFC Dynamo2-0 Malchower SV0-0AL2A-22-7
D13.04.2012Almanya oberliga NordoMalchower SV3-1 Anker Wismar0-0HW4H+25-8
1-1-01-1-3
1-1-0-01-1-3-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 5 8
3 1 - 2 1-1 1-4
4 1 - 3 1-1 1-6
5 2 - 3 4-2 1-6

DA  1002+10-2DY3432-1+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.05.2012Almanya oberliga NordoAltlüdersdorf1-3 Union Berlin II0-0HL4H-21-3
D06.05.2012Almanya oberliga NordoAltlüdersdorf0-4 Neustrelitz0-0HL4H-41-7
D01.05.2012Almanya oberliga NordoGermania 90 Schö3-0 Altlüdersdorf0-0AL3A-31-10
D28.04.2012Almanya oberliga NordoLichterfelder FC2-2 Altlüdersdorf0-0AD4A03-12
D22.04.2012Almanya oberliga NordoAltlüdersdorf1-3 Torgelower SV Gre0-0HL4H-24-15
1-0-03-4-3
1-0-0-23-4-3-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 1 4 4 15
3 2 - 1 1-7 0-3
4 2 - 2 1-7 2-5
5 3 - 2 2-10 2-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.04.2012Almanya oberliga NordoMalchower SV1-1 Union Fürstenwal0-0-D21-11
D13.04.2012Almanya oberliga NordoMalchower SV3-1 Anker Wismar0-0-W64-22
D24.03.2012Almanya oberliga NordoMalchower SV2-1 BSC Süd 050-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.05.2012Almanya oberliga NordoGermania 90 Schö3-0 Altlüdersdorf0-0-L30-31
D28.04.2012Almanya oberliga NordoLichterfelder FC2-2 Altlüdersdorf0-0-D72-52
D01.04.2012Almanya oberliga NordoUnion Fürstenwal0-2 Altlüdersdorf0-0-W94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.05.2012Almanya oberliga NordoNeubrandenburg 041-1 Malchower SV0-0-D21-11
D22.04.2012Almanya oberliga NordoBFC Viktoria 18893-0 Malchower SV0-0-L51-42
D18.04.2012Almanya oberliga NordoBFC Dynamo2-0 Malchower SV0-0-L71-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.05.2012Almanya oberliga NordoAltlüdersdorf1-3 Union Berlin II0-0-L41-31
D06.05.2012Almanya oberliga NordoAltlüdersdorf0-4 Neustrelitz0-0-L81-72
D22.04.2012Almanya oberliga NordoAltlüdersdorf1-3 Torgelower SV Gre0-0-L122-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D29.08.2010Almanya Oberliga NordoMalchower SV0-3 Altlüdersdorf0-0-----L30-31
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 0 3

Nuwell Project Copyright © 2014