Newcastle United

UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Tur C Grubu
17.09.1997 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-0 / 3-2
Beklenen :
Barcelona Takım Logosu

Barcelona

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1212-1+1-1EY3201+1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.09.1997İngiltere Premier LigNewcastle United1-3 Wimbledon1-1HL4H-21-3
D27.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiCroatia Zagreb2-2 Newcastle United0-1AD4A03-5
D23.08.1997İngiltere Premier LigNewcastle United1-0 Aston Villa1-0HW1H+14-5
D13.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiNewcastle United2-1 Croatia Zagreb1-0HW3H+16-6
D09.08.1997İngiltere Premier LigNewcastle United2-1 Sheffield Wednesd1-1HW3H+18-7
1-2-13-2-0
1-2-1-23-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 5 2
Maç Sonu 3 1 1 8 7
3 2 - 1 2-3 2-2
4 3 - 1 4-4 2-2
5 4 - 1 6-5 2-2

DA  2331-10+2DY1000+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.09.1997İspanya LaLigaBarcelona2-1 Deportivo La Coru1-0HW3H+12-1
D08.09.1997İspanya LaLigaValencia0-3 Barcelona0-2AW3A+35-1
D31.08.1997İspanya LaLigaBarcelona3-0 Real Sociedad1-0HW3H+38-1
D27.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiSkonto0-1 Barcelona0-1AW1A+19-1
D13.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiBarcelona3-2 Skonto1-1HW5H+112-3
2-3-31-0-0
2-3-3-11-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 1 0 6 1
Maç Sonu 5 0 0 12 3
3 2 - 1 5-1 3-0
4 2 - 2 5-1 4-0
5 3 - 2 8-3 4-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.09.1997İngiltere Premier LigNewcastle United1-3 Wimbledon1-1-L41-31
D23.08.1997İngiltere Premier LigNewcastle United1-0 Aston Villa1-0-W52-32
D13.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiNewcastle United2-1 Croatia Zagreb1-0-W84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 2 0 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.09.1997İspanya LaLigaValencia0-3 Barcelona0-2-W33-01
D27.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiSkonto0-1 Barcelona0-1-W44-02
D22.06.1997İspanya LaLigaRayo Vallecano1-2 Barcelona1-1-W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 1
Maç Sonu 3 0 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiCroatia Zagreb2-2 Newcastle United0-1-D42-21
D08.05.1997İngiltere Premier LigManchester United0-0 Newcastle United0-0-D42-22
D06.05.1997İngiltere Premier LigWest Ham United0-0 Newcastle United0-0-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 0 3 0 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.09.1997İspanya LaLigaBarcelona2-1 Deportivo La Coru1-0-W32-11
D31.08.1997İspanya LaLigaBarcelona3-0 Real Sociedad1-0-W65-12
D13.08.1997UEFA Şampiyonlar LigiBarcelona3-2 Skonto1-1-W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 3 0 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014