Rotherham United

İngiltere Coca-Cola Championship
10.08.2004 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Burnley Takım Logosu

Burnley

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1231-1-1+2EY1301-2+3-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.08.2004İngiltere Coca-Cola CQueens Park Range1-1 Rotherham United1-1AD2A01-1
D09.05.2004İngiltere İngiltere Walsall3-2 Rotherham United0-0AL5A-13-4
D01.05.2004İngiltere İngiltere Rotherham United3-0 Burnley2-0HW3H+36-4
D24.04.2004İngiltere İngiltere Coventry1-1 Rotherham United0-0AD2A07-5
D17.04.2004İngiltere İngiltere Rotherham United1-1 Watford1-1HD2H08-6
1-2-31-3-0
1-2-3-11-3-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 4 2
Maç Sonu 1 3 1 8 6
3 1 - 2 3-0 3-4
4 1 - 3 3-0 4-5
5 2 - 3 4-1 4-5

DA  11010+1-1DY1230-1-1+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.08.2004İngiltere Coca-Cola CBurnley1-1 Sheffield United1-0HD2H01-1
D09.05.2004İngiltere İngiltere Burnley1-2 Sunderland1-1HL3H-12-3
D01.05.2004İngiltere İngiltere Rotherham United3-0 Burnley2-0AL3A-32-6
D24.04.2004İngiltere İngiltere Burnley1-0 Derby County1-0HW1H+13-6
D20.04.2004İngiltere İngiltere Burnley2-0 Wimbledon2-0HW2H+25-6
1-1-01-2-3
1-1-0-11-2-3-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 5 3
Maç Sonu 2 1 2 5 6
3 2 - 1 2-3 0-3
4 3 - 1 3-3 0-3
5 4 - 1 5-3 0-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.05.2004İngiltere İngiltere Rotherham United3-0 Burnley2-02.00W33-01
D17.04.2004İngiltere İngiltere Rotherham United1-1 Watford1-11.90D54-12
D10.04.2004İngiltere İngiltere Rotherham United1-3 Ipswich Town1-0-L95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 1
Maç Sonu 1 1 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.05.2004İngiltere İngiltere Rotherham United3-0 Burnley2-02.00L30-31
D17.04.2004İngiltere İngiltere Cardiff City2-0 Burnley0-01.60L50-52
D10.04.2004İngiltere İngiltere Walsall0-1 Burnley0-0-W61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 1 0 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.08.2004İngiltere Coca-Cola CQueens Park Range1-1 Rotherham United1-1-D21-11
D09.05.2004İngiltere İngiltere Walsall3-2 Rotherham United0-01.50L73-42
D24.04.2004İngiltere İngiltere Coventry1-1 Rotherham United0-01.85D94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 0 2 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.08.2004İngiltere Coca-Cola CBurnley1-1 Sheffield United1-0-D21-11
D09.05.2004İngiltere İngiltere Burnley1-2 Sunderland1-12.50L52-32
D24.04.2004İngiltere İngiltere Burnley1-0 Derby County1-02.00W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D01.05.2004İngiltere İngiltere Rotherham United3-0 Burnley2-02.003.002.75--W33-01
D16.11.2002İngiltere League DiviRotherham United0-0 Burnley0-0-----D33-02
D12.02.2002İngiltere League DiviRotherham United1-1 Burnley0-0-----D54-13
D12.10.1996İngiltere Division 2Rotherham United1-0 Burnley0-0-----W65-14
D20.01.1996İngiltere Division 2Rotherham United1-0 Burnley0-0-----W76-15
D31.08.1993İngiltere Division 2Rotherham United3-2 Burnley0-0-----W129-36
D26.01.1993İngiltere Division 2Rotherham United0-1 Burnley0-0-----L139-47
D17.08.1991İngiltere Division 4Rotherham United2-1 Burnley0-0-----W1611-58
D22.04.1989İngiltere Division 4Rotherham United3-1 Burnley0-0-----W2014-69
D29.09.1984İngiltere Division 3Rotherham United3-2 Burnley0-0-----W2517-810
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 9 0 2 0
Maç Sonu 7 2 1 17 8

Nuwell Project Copyright © 2014