ASOM

Mali Premier Lig
08.02.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
Stade Malien Bamako Takım Logosu

Stade Malien Bamako

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2002+20-2EY11000+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.02.2017Mali Premier LigUSFAS Bamako1-2 ASOM0-0AW3A+12-1
D08.09.2016Mali Premier Lig Grup ASOM0-1 US Bougouni0-0HL1H-12-2
D27.08.2016Mali Premier Lig Grup Stade Malien Bama0-0 ASOM0-0AD0A02-2
D23.08.2016Mali Premier Lig Grup COB0-2 ASOM0-0AW2A+24-2
D15.08.2016Mali Premier Lig Grup ASOM1-0 CSD0-0HW1H+15-2
2-0-01-1-0
2-0-0-21-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 5 2
3 1 - 2 0-1 2-1
4 1 - 3 0-1 4-1
5 2 - 3 1-1 4-1

DA  2021+2-2+1DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.02.2017Mali Premier LigStade Malien Bama2-0 Nianan0-0HW2H+22-0
D03.10.2016Mali Premier Lig ŞampOnze Createurs0-0 Stade Malien Bama0-0AD0A02-0
D26.09.2016Mali Premier Lig ŞampStade Malien Bama2-0 Djoliba0-0HW2H+24-0
D23.09.2016Mali Premier Lig ŞampReal Bamako0-1 Stade Malien Bama0-0AW1A+15-0
D19.09.2016Mali Premier Lig ŞampStade Malien Bama2-1 Onze Createurs0-0HW3H+17-1
2-0-20-0-0
2-0-2-10-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 7 1
3 2 - 1 4-0 0-0
4 2 - 2 4-0 1-0
5 3 - 2 6-1 1-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.09.2016Mali Premier Lig Grup ASOM0-1 US Bougouni0-0-L10-11
D15.08.2016Mali Premier Lig Grup ASOM1-0 CSD0-0-W21-12
D25.06.2016Mali Premier Lig Grup ASOM0-1 LC Ba0-0-L31-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.10.2016Mali Premier Lig ŞampOnze Createurs0-0 Stade Malien Bama0-0-D00-01
D23.09.2016Mali Premier Lig ŞampReal Bamako0-1 Stade Malien Bama0-0-W11-02
D14.09.2016Mali Premier Lig ŞampDjoliba0-0 Stade Malien Bama0-0-D11-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 1 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.02.2017Mali Premier LigUSFAS Bamako1-2 ASOM0-0-W32-11
D27.08.2016Mali Premier Lig Grup Stade Malien Bama0-0 ASOM0-0-D32-12
D23.08.2016Mali Premier Lig Grup COB0-2 ASOM0-0-W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.02.2017Mali Premier LigStade Malien Bama2-0 Nianan0-0-W22-01
D26.09.2016Mali Premier Lig ŞampStade Malien Bama2-0 Djoliba0-0-W44-02
D19.09.2016Mali Premier Lig ŞampStade Malien Bama2-1 Onze Createurs0-0-W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D10.05.2016Mali Premier Lig Grup ASOM1-1 Stade Malien Bama0-0-----D21-11
D26.03.2015Mali Premier LigASOM2-0 Stade Malien Bama0-0-----W43-12
D12.07.2014Mali Premier LigASOM0-3 Stade Malien Bama0-0-----L73-43
D17.06.2013Mali Premier LigASOM0-2 Stade Malien Bama0-0-----L93-64
D17.04.2012Mali Premier LigASOM0-5 Stade Malien Bama0-0-----L143-115
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 3 11

Nuwell Project Copyright © 2014