Ards FC

Kuzey İrlanda Championship
14.09.2019 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Ballyclare Comrades Takım Logosu

Ballyclare Comrades

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  5122+4-10EY0344-3-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.09.2019Kuzey İrlanda County Ards FC5-0 Queens University0-0HW5H+55-0
D07.09.2019Kuzey İrlanda ChampioDergview FC3-1 Ards FC0-0AL4A-26-3
D30.08.2019Kuzey İrlanda ChampioArds FC2-4 Portadown FC2-0HL6H-28-7
D27.08.2019Kuzey İrlanda Lig KupLimavady United4-2 Ards FC0-0AL6A-210-11
D24.08.2019Kuzey İrlanda ChampioKnockbreda0-1 Ards FC0-0AW1A+111-11
5-1-20-3-4
5-1-2-20-3-4-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 0
Maç Sonu 2 0 3 11 11
3 2 - 1 7-4 1-3
4 2 - 2 7-4 3-7
5 2 - 3 7-4 4-7

DA  11410-3+3DY3255+1-30
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.09.2019Kuzey İrlanda County Glentoran FC3-1 Ballyclare Comrad0-0AL4A-21-3
D07.09.2019Kuzey İrlanda ChampioBallyclare Comrad1-2 PSNI0-0HL3H-12-5
D30.08.2019Kuzey İrlanda ChampioBallyclare Comrad4-5 Loughgall FC0-0HL9H-16-10
D27.08.2019Kuzey İrlanda Lig KupGlentoran FC5-1 Ballyclare Comrad4-0AL6A-47-15
D24.08.2019Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un5-0 Ballyclare Comrad0-0AL5A-57-20
1-1-43-2-5
1-1-4-13-2-5-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 4
Maç Sonu 0 0 5 7 20
3 2 - 1 5-7 1-3
4 2 - 2 5-7 2-8
5 2 - 3 5-7 2-13

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.09.2019Kuzey İrlanda County Ards FC5-0 Queens University0-0-W55-01
D30.08.2019Kuzey İrlanda ChampioArds FC2-4 Portadown FC2-0-L117-42
D10.08.2019Kuzey İrlanda ChampioArds FC0-3 Newry City AFC0-0-L147-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 0 2 7 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.09.2019Kuzey İrlanda County Glentoran FC3-1 Ballyclare Comrad0-0-L41-31
D27.08.2019Kuzey İrlanda Lig KupGlentoran FC5-1 Ballyclare Comrad4-0-L102-82
D24.08.2019Kuzey İrlanda ChampioBallinamallard Un5-0 Ballyclare Comrad0-0-L152-133
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 4
Maç Sonu 0 0 3 2 13

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.09.2019Kuzey İrlanda ChampioDergview FC3-1 Ards FC0-0-L41-31
D27.08.2019Kuzey İrlanda Lig KupLimavady United4-2 Ards FC0-0-L103-72
D24.08.2019Kuzey İrlanda ChampioKnockbreda0-1 Ards FC0-0-W114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.09.2019Kuzey İrlanda ChampioBallyclare Comrad1-2 PSNI0-0-L31-21
D30.08.2019Kuzey İrlanda ChampioBallyclare Comrad4-5 Loughgall FC0-0-L125-72
D13.08.2019Kuzey İrlanda ChampioBallyclare Comrad8-0 Harland & Wolff W0-0-W2013-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 13 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.07.2018Hazırlık KulüplerArds FC2-1 Ballyclare Comrad1-0-----W32-11
D19.09.2015Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC2-1 Ballyclare Comrad0-0-----W64-22
D25.04.2015Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC1-1 Ballyclare Comrad0-0-----D85-33
D19.03.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC0-3 Ballyclare Comrad0-0-----L115-64
D13.03.2010Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC5-0 Ballyclare Comrad0-0-----W1610-65
D27.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC3-1 Ballyclare Comrad0-0-----W2013-76
D22.12.2007Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC1-2 Ballyclare Comrad0-0-----L2314-97
D25.03.1995Kuzey İrlanda PremierArds FC3-0 Ballyclare Comrad0-0-----W2617-98
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 7 0 1 0
Maç Sonu 5 1 2 17 9

Nuwell Project Copyright © 2014