Al Nassr

Suudi Arabistan Pro Lig
04.12.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-1
Beklenen :
Al Fateh Takım Logosu

Al Fateh

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  4323+1+1-1EY0311-3+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.11.2009Körfez Kulüpler ŞamAl Khor0-4 Al Nassr0-0AW4A+44-0
D21.11.2009Suudi Arabistan Pro LiAl-Ahli3-3 Al Nassr2-0AD6A07-3
D29.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Nassr2-1 Al-Wahda0-0HW3H+19-4
D27.10.2009Körfez Kulüpler ŞamAl Nassr3-1 Al Khor0-0HW4H+212-5
D23.10.2009Suudi Arabistan Pro LiNajran1-1 Al Nassr0-0AD2A013-6
4-3-20-3-1
4-3-2-30-3-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 2
Maç Sonu 3 2 0 13 6
3 1 - 2 2-1 7-3
4 2 - 2 5-2 7-3
5 2 - 3 5-2 8-4

DA  0151-1-4+4DY0105-1+1-5
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.11.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Fateh0-0 Al-Wahda0-0HD0H00-0
D02.11.2009Suudi Arabistan Pro LiNajran1-1 Al Fateh1-0AD2A01-1
D28.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Fateh5-0 Al-Quadisiya2-0HW5H+56-1
D23.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl-Hilal5-1 Al Fateh0-0AL6A-47-6
D18.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Fateh2-1 Al-Shabab1-0HW3H+19-7
0-1-50-1-0
0-1-5-10-1-0-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 1
Maç Sonu 2 2 1 9 7
3 2 - 1 5-0 1-1
4 2 - 2 5-0 2-6
5 3 - 2 7-1 2-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Nassr2-1 Al-Wahda0-0-W32-11
D27.10.2009Körfez Kulüpler ŞamAl Nassr3-1 Al Khor0-0-W75-22
D19.10.2009Körfez Kulüpler ŞamAl Nassr2-2 Sur0-0-D117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.11.2009Suudi Arabistan Pro LiNajran1-1 Al Fateh1-0-D21-11
D23.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl-Hilal5-1 Al Fateh0-0-L82-62
D30.09.2009Suudi Arabistan Pro LiAl-Ittifaq0-2 Al Fateh0-1-W104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 1 1 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.11.2009Körfez Kulüpler ŞamAl Khor0-4 Al Nassr0-0-W44-01
D21.11.2009Suudi Arabistan Pro LiAl-Ahli3-3 Al Nassr2-0-D107-32
D23.10.2009Suudi Arabistan Pro LiNajran1-1 Al Nassr0-0-D128-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 1 2 0 8 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.11.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Fateh0-0 Al-Wahda0-0-D00-01
D28.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Fateh5-0 Al-Quadisiya2-0-W55-02
D18.10.2009Suudi Arabistan Pro LiAl Fateh2-1 Al-Shabab1-0-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 0
Maç Sonu 2 1 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014