Hacettepe

Türkiye Milli Ligi
12.05.1963 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 0-2
Beklenen :
Beşiktaş Takım Logosu

Beşiktaş

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1313-2+2-2EY0122-1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.05.1963Türkiye Milli LigiHacettepe1-0 Beykoz0-0HW1H+11-0
D05.05.1963Türkiye Milli LigiHacettepe3-1 İzmirspor0-0HW4H+24-1
D04.05.1963Türkiye Milli LigiHacettepe1-2 Altay1-1HL3H-15-3
D28.04.1963Türkiye Milli LigiHacettepe3-2 Ankara Demirspor1-1HW5H+18-5
D27.04.1963Türkiye Milli LigiHacettepe5-0 Karşıyaka3-0HW5H+513-5
1-3-10-1-2
1-3-1-30-1-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 5 2
Maç Sonu 4 0 1 13 5
3 3 - 0 5-3 0-0
4 4 - 0 8-5 0-0
5 5 - 0 13-5 0-0

DA  1203-1+2-3DY1020+1-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.05.1963Türkiye Milli LigiGençlerbirliği1-1 Beşiktaş1-1AD2A01-1
D08.05.1963Türkiye Milli LigiBeşiktaş2-0 Beykoz1-0HW2H+23-1
D06.05.1963Türkiye Milli LigiFenerbahçe2-0 Beşiktaş1-0AL2A-23-3
D01.05.1963Türkiye Milli LigiBeşiktaş3-0 Kasımpaşa3-0HW3H+36-3
D21.04.1963Türkiye Milli LigiKarşıyaka0-2 Beşiktaş0-1AW2A+28-3
1-2-01-0-2
1-2-0-31-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 6 2
Maç Sonu 3 1 1 8 3
3 1 - 2 2-0 1-3
4 2 - 2 5-0 1-3
5 2 - 3 5-0 3-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.05.1963Türkiye Milli LigiHacettepe1-0 Beykoz0-0-W11-01
D05.05.1963Türkiye Milli LigiHacettepe3-1 İzmirspor0-0-W54-12
D04.05.1963Türkiye Milli LigiHacettepe1-2 Altay1-1-L85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.05.1963Türkiye Milli LigiGençlerbirliği1-1 Beşiktaş1-1-D21-11
D06.05.1963Türkiye Milli LigiFenerbahçe2-0 Beşiktaş1-0-L41-32
D21.04.1963Türkiye Milli LigiKarşıyaka0-2 Beşiktaş0-1-W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.04.1963Türkiye Milli LigiGençlerbirliği1-1 Hacettepe1-0-D21-11
D14.04.1963Türkiye Milli LigiGalatasaray0-0 Hacettepe0-0-D21-12
D13.04.1963Türkiye Milli Ligiİstanbulspor4-1 Hacettepe2-1-L72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 3
Maç Sonu 0 2 1 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.05.1963Türkiye Milli LigiBeşiktaş2-0 Beykoz1-0-W22-01
D01.05.1963Türkiye Milli LigiBeşiktaş3-0 Kasımpaşa3-0-W55-02
D17.04.1963Türkiye Milli LigiBeşiktaş0-0 İstanbulspor0-0-D55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 0
Maç Sonu 2 1 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D10.02.1963Türkiye 1.Ligi Beyaz Hacettepe1-2 Beşiktaş1-2-----L31-21
D27.12.1959Türkiye Milli LigiHacettepe1-2 Beşiktaş1-2-----L62-42
D19.04.1959Türkiye Milli LigiHacettepe0-3 Beşiktaş0-0-----L92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 2 4
Maç Sonu 0 0 3 2 7

Nuwell Project Copyright © 2014