Gürcistan U21

Avrupa U21 Şampiyonası Ön Eleme Turu
26.04.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Malta U21 Takım Logosu

Malta U21

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2000+200EY1301-2+3-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.04.2006Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U211-2 Gürcistan U210-0AW3A+12-1
D11.10.2005Avrupa U21 ŞampiyonasYunanistan U213-0 Gürcistan U213-0AL3A-32-4
D07.10.2005Avrupa U21 ŞampiyonasGürcistan U210-0 Kazakistan U210-0HD0H02-4
D06.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasDanimarka U211-0 Gürcistan U210-0AL1A-12-5
D02.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasGürcistan U210-3 Ukrayna U210-2HL3H-32-8
2-0-01-3-0
2-0-0-01-3-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 0 5
Maç Sonu 1 1 3 2 8
3 1 - 2 0-0 2-4
4 1 - 3 0-0 2-5
5 2 - 3 0-3 2-5

DA  11000+10DY2112+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.04.2006Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U211-2 Gürcistan U210-0HL3H-11-2
D11.10.2005Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U211-1 Bulgaristan U211-1HD2H02-3
D06.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U210-1 Hırvatistan U210-1HL1H-12-4
D02.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasMacaristan U212-0 Malta U212-0AL2A-22-6
D07.06.2005Avrupa U21 Şampiyonasİzlanda U210-0 Malta U210-0AD0A02-6
1-1-02-1-1
1-1-0-02-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 1 4
Maç Sonu 0 2 3 2 6
3 3 - 0 2-4 0-0
4 3 - 1 2-4 0-2
5 3 - 2 2-4 0-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.10.2005Avrupa U21 ŞampiyonasGürcistan U210-0 Kazakistan U210-0-D00-01
D02.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasGürcistan U210-3 Ukrayna U210-2-L30-32
D29.03.2005Avrupa U21 ŞampiyonasGürcistan U210-2 Türkiye U210-1-L50-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 3
Maç Sonu 0 1 2 0 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasMacaristan U212-0 Malta U212-0-L20-21
D07.06.2005Avrupa U21 Şampiyonasİzlanda U210-0 Malta U210-0-D20-22
D03.06.2005Avrupa U21 Şampiyonasİsveç U216-0 Malta U212-0-L80-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 4
Maç Sonu 0 1 2 0 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.04.2006Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U211-2 Gürcistan U210-0-W32-11
D11.10.2005Avrupa U21 ŞampiyonasYunanistan U213-0 Gürcistan U213-0-L62-42
D06.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasDanimarka U211-0 Gürcistan U210-0-L72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 3
Maç Sonu 1 0 2 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.04.2006Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U211-2 Gürcistan U210-0-L31-21
D11.10.2005Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U211-1 Bulgaristan U211-1-D52-32
D06.09.2005Avrupa U21 ŞampiyonasMalta U210-1 Hırvatistan U210-1-L62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 0 1 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014