Univ. Hidalguense

Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Apertura Grup 1
14.11.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Lobos Prepa Takım Logosu

Lobos Prepa

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2450-2-1+5EY3112+20-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.11.2014Meksika 2.Lig Nuevos TSelva Canera3-2 Univ. Hidalguense0-0AL5A-12-3
D31.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniv. Hidalguense4-1 Canoneros de Camp0-0HW5H+36-4
D26.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TAlebrijes de Oaxa1-5 Univ. Hidalguense0-0AW6A+411-5
D17.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniv. Hidalguense0-2 America II0-0HL2H-211-7
D11.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TAlto Rendimiento 3-0 Univ. Hidalguense0-0AL3A-311-10
2-4-53-1-1
2-4-5-03-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 11 10
3 1 - 2 4-1 7-4
4 2 - 2 4-3 7-4
5 2 - 3 4-3 7-7

DA  0261-2-4+5DY0232-2-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2014Meksika 2.Lig Nuevos TLobos Prepa0-0 Zitacuaro0-0HD0H00-0
D01.11.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniversidad Micho2-2 Lobos Prepa0-0AD4A02-2
D25.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TLobos Prepa6-3 Patriotas Cordoba0-0HW9H+38-5
D17.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TCentro Universita2-1 Lobos Prepa0-0AL3A-19-7
D13.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TSelva Canera3-2 Lobos Prepa0-0AL5A-111-10
0-2-60-2-3
0-2-6-10-2-3-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 11 10
3 2 - 1 6-3 2-2
4 2 - 2 6-3 3-4
5 2 - 3 6-3 5-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniv. Hidalguense4-1 Canoneros de Camp0-0-W54-11
D17.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniv. Hidalguense0-2 America II0-0-L74-32
D03.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniv. Hidalguense2-2 Chimalhuacan0-0-D116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniversidad Micho2-2 Lobos Prepa0-0-D42-21
D17.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TCentro Universita2-1 Lobos Prepa0-0-L73-42
D13.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TSelva Canera3-2 Lobos Prepa0-0-L125-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 5 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.2014Meksika 2.Lig Nuevos TSelva Canera3-2 Univ. Hidalguense0-0-L52-31
D26.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TAlebrijes de Oaxa1-5 Univ. Hidalguense0-0-W117-42
D11.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TAlto Rendimiento 3-0 Univ. Hidalguense0-0-L147-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 7 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2014Meksika 2.Lig Nuevos TLobos Prepa0-0 Zitacuaro0-0-D00-01
D25.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TLobos Prepa6-3 Patriotas Cordoba0-0-W96-32
D04.10.2014Meksika 2.Lig Nuevos TLobos Prepa1-0 Canoneros de Camp0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.04.2014Meksika 2.Lig Nuevos TUniv. Hidalguense0-3 Lobos Prepa0-0-----L30-31
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 0 3

Nuwell Project Copyright © 2014