Olympique Ales

Fransa Ulusal Lig
11.08.2001 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Noisy-le-Sec Takım Logosu

Noisy-le-Sec

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22110+10EY0101-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.08.2001Fransa Ulusal LigCalais0-2 Olympique Ales0-0AW2A+22-0
D18.05.2001Fransa Ulusal LigDijon1-2 Olympique Ales0-0AW3A+14-1
D11.05.2001Fransa Ulusal LigOlympique Ales1-0 Valenciennes0-0HW1H+15-1
D04.05.2001Fransa Ulusal LigLa Roche1-1 Olympique Ales0-0AD2A06-2
D28.04.2001Fransa Ulusal LigOlympique Ales1-1 Racing Besançon0-0HD2H07-3
2-2-10-1-0
2-2-1-10-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 7 3
3 1 - 2 1-0 4-1
4 1 - 3 1-0 5-2
5 2 - 3 2-1 5-2

DA  0310-3+2+1DY2000+200
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.08.2001Fransa Ulusal LigNoisy-le-Sec0-2 Clermont0-0HL2H-20-2
D18.05.2001Fransa Ulusal LigPacy Vallee dEure0-3 Noisy-le-Sec0-0AW3A+33-2
D11.05.2001Fransa Ulusal LigNoisy-le-Sec1-0 Dijon0-0HW1H+14-2
D04.05.2001Fransa Ulusal LigValenciennes0-0 Noisy-le-Sec0-0AD0A04-2
D01.05.2001Fransa Ulusal LigNoisy-le-Sec1-0 Racing Levallois 0-0HW1H+15-2
0-3-12-0-0
0-3-1-02-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 5 2
3 2 - 1 1-2 3-0
4 2 - 2 1-2 3-0
5 3 - 2 2-2 3-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.05.2001Fransa Ulusal LigOlympique Ales1-0 Valenciennes0-0-W11-01
D28.04.2001Fransa Ulusal LigOlympique Ales1-1 Racing Besançon0-0-D32-12
D20.04.2001Fransa Ulusal LigOlympique Ales1-1 Grenoble0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.05.2001Fransa Ulusal LigPacy Vallee dEure0-3 Noisy-le-Sec0-0-W33-01
D04.05.2001Fransa Ulusal LigValenciennes0-0 Noisy-le-Sec0-0-D33-02
D24.04.2001Fransa Ulusal LigRacing Besançon1-0 Noisy-le-Sec0-0-L43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.08.2001Fransa Ulusal LigCalais0-2 Olympique Ales0-0-W22-01
D18.05.2001Fransa Ulusal LigDijon1-2 Olympique Ales0-0-W54-12
D04.05.2001Fransa Ulusal LigLa Roche1-1 Olympique Ales0-0-D75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.08.2001Fransa Ulusal LigNoisy-le-Sec0-2 Clermont0-0-L20-21
D11.05.2001Fransa Ulusal LigNoisy-le-Sec1-0 Dijon0-0-W31-22
D01.05.2001Fransa Ulusal LigNoisy-le-Sec1-0 Racing Levallois 0-0-W42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D30.03.2001Fransa Ulusal LigOlympique Ales2-0 Noisy-le-Sec0-0-----W22-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 2 0

Nuwell Project Copyright © 2014