Nakambala Leopards

Zambiya Süper Lig
08.08.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Young Arrows Takım Logosu

Young Arrows

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00300-3+3EY2011+2-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.08.2009Zambiya Süper LigPower Dynamos2-0 Nakambala Leopard0-0AL2A-20-2
D25.07.2009Zambiya Süper LigNakambala Leopard0-0 Kabwe Warriors0-0HD0H00-2
D04.07.2009Zambiya Süper LigNakambala Leopard3-1 Konkola Blades0-0HW4H+23-3
D27.06.2009Zambiya Süper LigNakambala Leopard0-1 City of Lusaka0-0HL1H-13-4
D14.06.2009Zambiya Süper LigZESCO United0-0 Nakambala Leopard0-0AD0A03-4
0-0-32-0-1
0-0-3-02-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 3 4
3 2 - 1 3-1 0-2
4 3 - 1 3-2 0-2
5 3 - 2 3-2 0-2

DA  1201-1+2-1DY4023+4-2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.08.2009Zambiya Süper LigYoung Arrows1-4 Zanaco0-0HL5H-31-4
D25.07.2009Zambiya Süper LigRed Arrows0-2 Young Arrows0-0AW2A+23-4
D04.07.2009Zambiya Süper LigCity of Lusaka2-0 Young Arrows0-0AL2A-23-6
D27.06.2009Zambiya Süper LigRoan United3-1 Young Arrows0-0AL4A-24-9
D14.06.2009Zambiya Süper LigYoung Arrows1-1 Forest Rangers0-0HD2H05-10
1-2-04-0-2
1-2-0-14-0-2-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 10
3 1 - 2 1-4 2-2
4 1 - 3 1-4 3-5
5 2 - 3 2-5 3-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.07.2009Zambiya Süper LigNakambala Leopard0-0 Kabwe Warriors0-0-D00-01
D04.07.2009Zambiya Süper LigNakambala Leopard3-1 Konkola Blades0-0-W43-12
D27.06.2009Zambiya Süper LigNakambala Leopard0-1 City of Lusaka0-0-L53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.07.2009Zambiya Süper LigRed Arrows0-2 Young Arrows0-0-W22-01
D04.07.2009Zambiya Süper LigCity of Lusaka2-0 Young Arrows0-0-L42-22
D27.06.2009Zambiya Süper LigRoan United3-1 Young Arrows0-0-L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.08.2009Zambiya Süper LigPower Dynamos2-0 Nakambala Leopard0-0-L20-21
D14.06.2009Zambiya Süper LigZESCO United0-0 Nakambala Leopard0-0-D20-22
D25.05.2009Zambiya Süper LigRoan United2-1 Nakambala Leopard0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.08.2009Zambiya Süper LigYoung Arrows1-4 Zanaco0-0-L51-41
D14.06.2009Zambiya Süper LigYoung Arrows1-1 Forest Rangers0-0-D72-52
D30.05.2009Zambiya Süper LigYoung Arrows0-0 Konkola Blades0-0-D72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D28.07.2007Zambiya Süper LigNakambala Leopard0-1 Young Arrows0-0-----L10-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 0 1

Nuwell Project Copyright © 2014