Bnei Sakhnin

İsrail Toto Kupası Ligat Al Grup A
12.08.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 1-1
Beklenen :
Ironi Kiryat Shmona Takım Logosu

Ironi Kiryat Shmona

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11000+10EY4322+1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.05.2014İsrail Ligat Al ŞampMaccabi Tel Aviv4-1 Bnei Sakhnin3-1AL5A-31-4
D13.05.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin1-3 Hapoel Tel Aviv0-2HL4H-22-7
D10.05.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin0-2 Maccabi Haifa0-1HL2H-22-9
D03.05.2014İsrail Ligat Al ŞampIroni Kiryat Shmo2-0 Bnei Sakhnin1-0AL2A-22-11
D26.04.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin0-0 Hapoel Beer-Sheva0-0HD0H02-11
1-1-04-3-2
1-1-0-04-3-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 4 1 7
Maç Sonu 0 1 4 2 11
3 2 - 1 1-5 1-4
4 2 - 2 1-5 1-6
5 3 - 2 1-5 1-6

DA  111200-1DY2104+1+1-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.08.2014UEFA Avrupa Ligi 3. ElIroni Kiryat Shmo1-2 Dinamo Moscow1-2HL3H-11-2
D31.07.2014UEFA Avrupa Ligi 3. ElDinamo Moscow1-1 Ironi Kiryat Shmo0-0AD2A02-3
D19.07.2014Hazırlık KulüplerWaasland-Beveren0-1 Ironi Kiryat Shmo0-0AW1A+13-3
D17.05.2014İsrail Ligat Al ŞampHapoel Tel Aviv4-2 Ironi Kiryat Shmo3-0AL6A-25-7
D14.05.2014İsrail Ligat Al ŞampIroni Kiryat Shmo3-0 Hapoel Beer-Sheva2-0HW3H+38-7
1-1-12-1-0
1-1-1-22-1-0-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 3 5
Maç Sonu 2 1 2 8 7
3 1 - 2 1-2 2-1
4 1 - 3 1-2 4-5
5 2 - 3 4-2 4-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.05.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin1-3 Hapoel Tel Aviv0-2-L41-31
D10.05.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin0-2 Maccabi Haifa0-1-L61-52
D26.04.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin0-0 Hapoel Beer-Sheva0-0-D61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 3
Maç Sonu 0 1 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.07.2014UEFA Avrupa Ligi 3. ElDinamo Moscow1-1 Ironi Kiryat Shmo0-01.15D21-11
D19.07.2014Hazırlık KulüplerWaasland-Beveren0-1 Ironi Kiryat Shmo0-0-W32-12
D17.05.2014İsrail Ligat Al ŞampHapoel Tel Aviv4-2 Ironi Kiryat Shmo3-0-L94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 3
Maç Sonu 1 1 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.05.2014İsrail Ligat Al ŞampMaccabi Tel Aviv4-1 Bnei Sakhnin3-1-L51-41
D03.05.2014İsrail Ligat Al ŞampIroni Kiryat Shmo2-0 Bnei Sakhnin1-0-L71-62
D12.04.2014İsrail Ligat Al ŞampHapoel Tel Aviv3-0 Bnei Sakhnin0-0-L101-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 0 0 3 1 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.08.2014UEFA Avrupa Ligi 3. ElIroni Kiryat Shmo1-2 Dinamo Moscow1-27.00L31-21
D14.05.2014İsrail Ligat Al ŞampIroni Kiryat Shmo3-0 Hapoel Beer-Sheva2-0-W64-22
D03.05.2014İsrail Ligat Al ŞampIroni Kiryat Shmo2-0 Bnei Sakhnin1-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 4 2
Maç Sonu 2 0 1 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D29.03.2014İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin1-4 Ironi Kiryat Shmo1-3-----L51-41
D18.01.2014İsrail Ligat AlBnei Sakhnin1-1 Ironi Kiryat Shmo1-1-----D72-52
D12.03.2013İsrail Eyalet KupasıBnei Sakhnin1-3 Ironi Kiryat Shmo1-0-----L113-83
D10.12.2012İsrail Ligat AlBnei Sakhnin1-3 Ironi Kiryat Shmo1-0-----L154-114
D04.08.2012İsrail Toto Kupası LBnei Sakhnin0-2 Ironi Kiryat Shmo0-0-----L174-135
D14.04.2012İsrail Ligat Al ŞampBnei Sakhnin5-0 Ironi Kiryat Shmo1-0-----W229-136
D14.01.2012İsrail Ligat AlBnei Sakhnin2-3 Ironi Kiryat Shmo1-3-----L2711-167
D06.08.2011İsrail Toto Kupası LBnei Sakhnin2-0 Ironi Kiryat Shmo0-0-----W2913-168
D01.01.2011İsrail Ligat AlBnei Sakhnin1-0 Ironi Kiryat Shmo1-0-----W3014-169
D31.01.2009İsrail Ligat AlBnei Sakhnin1-0 Ironi Kiryat Shmo1-0-----W3115-1610
  G B M AG YG
İlk Yarı 5 3 2 8 7
Maç Sonu 4 1 5 15 16

Nuwell Project Copyright © 2014