Vertou U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C
24.03.2024 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-2
Beklenen :
Stade Laval U19 Takım Logosu

Stade Laval U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0412-4+3-1EY2022+2-20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U190-2Concarneau U190-0HL2H-20-2
D10.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamAvranches U190-4Vertou U190-2AW4A+44-2
D18.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U191-2Chateauroux U190-0HL3H-15-4
D11.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamBordeaux U192-2Vertou U192-0AD4A07-6
D28.01.2024Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U192-3Lorient U190-0HL5H-19-9
0-4-12-0-2
0-4-1-22-0-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 1 1 3 9 9
3 2 - 1 1-4 4-0
4 2 - 2 1-4 6-2
5 3 - 2 3-7 6-2

DA  2311-1+20DY0212-2+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamStade Laval U192-0Avranches U190-0HW2H+22-0
D10.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamChateauroux U192-3Stade Laval U190-0AW5A+15-2
D18.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamStade Laval U191-1Bordeaux U190-1HD2H06-3
D11.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamLorient U192-1Stade Laval U190-0AL3A-17-5
D27.01.2024Fransa U19 Ulusal ŞamStade Laval U190-0Angers U190-0HD0H07-5
2-3-10-2-1
2-3-1-10-2-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 2 2 1 7 5
3 2 - 1 3-1 3-2
4 2 - 2 3-1 4-4
5 3 - 2 3-1 4-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U190-2Concarneau U190-0-L20-21
D18.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U191-2Chateauroux U190-0-L51-42
D28.01.2024Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U192-3Lorient U190-0-L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamChateauroux U192-3Stade Laval U190-0-W53-21
D11.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamLorient U192-1Stade Laval U190-0-L84-42
D21.01.2024Fransa U19 Ulusal ŞamNantes U192-0Stade Laval U190-0-L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamAvranches U190-4Vertou U190-2-W44-01
D11.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamBordeaux U192-2Vertou U192-0-D86-22
D21.01.2024Fransa U19 Ulusal ŞamAngers U193-0Vertou U190-0-L116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 1 1 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.03.2024Fransa U19 Ulusal ŞamStade Laval U192-0Avranches U190-0-W22-01
D18.02.2024Fransa U19 Ulusal ŞamStade Laval U191-1Bordeaux U190-1-D43-12
D27.01.2024Fransa U19 Ulusal ŞamStade Laval U190-0Angers U190-0-D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 2 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D02.10.2016Fransa U19 Ulusal ŞamVertou U193-1 Stade Laval U190-1-----W43-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 1 0 1
Maç Sonu 1 0 0 3 1

Nuwell Project Copyright © 2014