Fransa U17

Avrupa U17 Şampiyonası Final
22.05.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 4-1
Beklenen :
Almanya U17 Takım Logosu

Almanya U17

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1311-2+20EY1000+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasBelçika U171-1 Fransa U170-1AD2A01-1
D16.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasFransa U173-0 İtalya U171-0HW3H+34-1
D13.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasFransa U171-0 Yunanistan U170-0HW1H+15-1
D10.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasRusya U170-1 Fransa U170-0AW1A+16-1
D07.05.2015Avrupa U17 Şampiyonasİskoçya U170-5 Fransa U170-4AW5A+511-1
1-3-11-0-0
1-3-1-11-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 6 0
Maç Sonu 4 1 0 11 1
3 2 - 1 4-0 1-1
4 2 - 2 4-0 2-1
5 2 - 3 4-0 7-1

DA  1041+1-4+3DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasAlmanya U171-0 Rusya U170-0HW1H+11-0
D15.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasAlmanya U170-0 İspanya U170-0HD0H01-0
D12.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasAlmanya U174-0 Çek Cumhuriyeti 3-0HW4H+45-0
D09.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasSlovenya U170-1 Almanya U170-1AW1A+16-0
D06.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasBelçika U170-2 Almanya U170-0AW2A+28-0
1-0-40-0-0
1-0-4-10-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 4 0
Maç Sonu 4 1 0 8 0
3 3 - 0 5-0 0-0
4 3 - 1 5-0 1-0
5 3 - 2 5-0 3-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasFransa U173-0 İtalya U171-0-W33-01
D13.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasFransa U171-0 Yunanistan U170-0-W44-02
D20.03.2015Avrupa U17 ŞampiyonasFransa U171-0 İsrail U170-0-W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 3 0 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasSlovenya U170-1 Almanya U170-1-W11-01
D06.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasBelçika U170-2 Almanya U170-0-W33-02
D15.02.2015Hazırlık ÜlkelerHollanda U170-1 Almanya U170-1-W44-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 3 0 0 4 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasBelçika U171-1 Fransa U170-1-D21-11
D10.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasRusya U170-1 Fransa U170-0-W32-12
D07.05.2015Avrupa U17 Şampiyonasİskoçya U170-5 Fransa U170-4-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 0
Maç Sonu 2 1 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasAlmanya U171-0 Rusya U170-0-W11-01
D15.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasAlmanya U170-0 İspanya U170-0-D11-02
D12.05.2015Avrupa U17 ŞampiyonasAlmanya U174-0 Çek Cumhuriyeti 3-0-W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 0
Maç Sonu 2 1 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014