Torino U19

İtalya Kupa Primavera Son 16 Turu
19.12.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-1
Beklenen :
Cagliari U19 Takım Logosu

Cagliari U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3432-1+1+1EY3110+20+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.12.2018İtalya Primavera ŞamAtalanta U193-3 Torino U190-0AD6A03-3
D08.12.2018İtalya Primavera ŞamChievo Verona U191-4 Torino U190-0AW5A+37-4
D02.12.2018İtalya Primavera ŞamTorino U193-1 AS Roma U190-0HW4H+210-5
D24.11.2018İtalya Primavera ŞamNapoli U190-2 Torino U190-0AW2A+212-5
D09.11.2018İtalya Primavera ŞamTorino U192-0 Sampdoria U190-0HW2H+214-5
3-4-33-1-1
3-4-3-23-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 14 5
3 1 - 2 3-1 7-4
4 1 - 3 3-1 9-4
5 2 - 3 5-1 9-4

DA  1212-1+1-1DY1111000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.12.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U191-1 AS Roma U190-0HD2H01-1
D10.12.2018İtalya Primavera ŞamMilan U191-2 Cagliari U190-0AW3A+13-2
D01.12.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U191-1 Udinese U190-0HD2H04-3
D25.11.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U191-2 Cagliari U190-0AW3A+16-4
D10.11.2018İtalya Primavera ŞamFiorentina U190-1 Cagliari U190-0AW1A+17-4
1-2-11-1-1
1-2-1-21-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 7 4
3 2 - 1 2-2 2-1
4 2 - 2 2-2 4-2
5 2 - 3 2-2 5-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.12.2018İtalya Primavera ŞamTorino U193-1 AS Roma U190-0-W43-11
D09.11.2018İtalya Primavera ŞamTorino U192-0 Sampdoria U190-0-W65-12
D26.10.2018İtalya Primavera ŞamTorino U193-0 Empoli U190-0-W98-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 8 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.12.2018İtalya Primavera ŞamMilan U191-2 Cagliari U190-0-W32-11
D25.11.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U191-2 Cagliari U190-0-W64-22
D10.11.2018İtalya Primavera ŞamFiorentina U190-1 Cagliari U190-0-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.12.2018İtalya Primavera ŞamAtalanta U193-3 Torino U190-0-D63-31
D08.12.2018İtalya Primavera ŞamChievo Verona U191-4 Torino U190-0-W117-42
D24.11.2018İtalya Primavera ŞamNapoli U190-2 Torino U190-0-W139-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 9 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.12.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U191-1 AS Roma U190-0-D21-11
D01.12.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U191-1 Udinese U190-0-D42-22
D03.11.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U192-2 Sassuolo U190-0-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 3 0 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.05.2016İtalya Ulusal PrimaveTorino U193-0 Cagliari U190-0-----W33-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 3 0

Nuwell Project Copyright © 2014