Loughgall FC

Kuzey İrlanda Şampiyona 1
13.08.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Dergview FC Takım Logosu

Dergview FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3211+1+10EY2312-1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.08.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC2-3 Loughgall FC0-0AW5A+13-2
D18.07.2011Hazırlık KulüplerLoughgall FC2-3 Dungannon Swifts0-1HL5H-15-5
D06.05.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLoughgall FC1-1 Larne FC0-0HD2H06-6
D30.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC2-1 Loughgall FC0-0AL3A-17-8
D26.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyBallymoney United2-0 Loughgall FC0-0AL2A-27-10
3-2-12-3-1
3-2-1-12-3-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 1 1 3 7 10
3 2 - 1 3-4 3-2
4 2 - 2 3-4 4-4
5 2 - 3 3-4 4-6

DA  11210-1+1DY3001+30-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.08.2011Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC1-3 Newry City FC0-0HL4H-21-3
D07.05.2011Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC1-0 Limavady United0-0HW1H+12-3
D30.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC0-2 Dergview FC0-0AW2A+24-3
D26.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC1-1 Dergview FC0-0AD2A05-4
D23.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC0-1 Ballinamallard Un0-0HL1H-15-5
1-1-23-0-0
1-1-2-13-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 5 5
3 2 - 1 2-3 2-0
4 2 - 2 2-3 3-1
5 3 - 2 2-4 3-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.07.2011Hazırlık KulüplerLoughgall FC2-3 Dungannon Swifts0-1-L52-31
D06.05.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLoughgall FC1-1 Larne FC0-0-D73-42
D23.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLoughgall FC1-1 Banbridge Town0-0-D94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 2 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC0-2 Dergview FC0-0-W22-01
D26.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC1-1 Dergview FC0-0-D43-12
D12.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyBallyclare Comrad0-3 Dergview FC0-0-W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.08.2011Kuzey İrlanda ŞampiyArds FC2-3 Loughgall FC0-0-W53-21
D30.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC2-1 Loughgall FC0-0-L84-42
D26.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyBallymoney United2-0 Loughgall FC0-0-L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.08.2011Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC1-3 Newry City FC0-0-L41-31
D07.05.2011Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC1-0 Limavady United0-0-W52-32
D23.04.2011Kuzey İrlanda ŞampiyDergview FC0-1 Ballinamallard Un0-0-L62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D23.11.2010Kuzey İrlanda ŞampiyLoughgall FC2-2 Dergview FC0-0-----D42-21
D14.03.2009Kuzey İrlanda ŞampiyLoughgall FC3-0 Dergview FC0-0-----W75-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 1 0 5 2

Nuwell Project Copyright © 2014