Kalutara Park

Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Grup B
28.09.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Solid Takım Logosu

Solid

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00120-1-1EY2043+2-4+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.09.2013Sri Lanka ŞampiyonlarCountry Lions2-0 Kalutara Park0-0AL2A-20-2
D20.07.2013Sri Lanka ŞampiyonlarArmy0-0 Kalutara Park0-0AD0A00-2
D30.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarKalutara Park1-4 Pelicans0-0HL5H-31-6
D21.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNandimithra3-2 Kalutara Park0-0AL5A-13-9
D15.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarKalutara Park2-1 Don Bosco0-0HW3H+15-10
0-0-12-0-4
0-0-1-22-0-4-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 10
3 1 - 2 1-4 0-2
4 1 - 3 1-4 2-5
5 2 - 3 3-5 2-5

DA  3213+1+1-2DY0122-1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.09.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSolid3-0 Police0-0HW3H+33-0
D29.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNew Youngs1-2 Solid0-0AW3A+15-1
D22.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarPelicans2-1 Solid0-0AL3A-16-3
D15.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSolid3-2 Nandimithra0-0HW5H+19-5
D09.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarDon Bosco0-1 Solid0-0AW1A+110-5
3-2-10-1-2
3-2-1-30-1-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 10 5
3 1 - 2 3-0 3-3
4 2 - 2 6-2 3-3
5 2 - 3 6-2 4-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarKalutara Park1-4 Pelicans0-0-L51-41
D15.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarKalutara Park2-1 Don Bosco0-0-W83-52
D11.05.2013Sri Lanka ŞampiyonlarKalutara Park2-2 Country Lions0-0-D125-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 5 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNew Youngs1-2 Solid0-0-W32-11
D22.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarPelicans2-1 Solid0-0-L63-32
D09.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarDon Bosco0-1 Solid0-0-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.09.2013Sri Lanka ŞampiyonlarCountry Lions2-0 Kalutara Park0-0-L20-21
D20.07.2013Sri Lanka ŞampiyonlarArmy0-0 Kalutara Park0-0-D20-22
D21.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarNandimithra3-2 Kalutara Park0-0-L72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.09.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSolid3-0 Police0-0-W33-01
D15.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSolid3-2 Nandimithra0-0-W86-22
D01.06.2013Sri Lanka ŞampiyonlarSolid3-2 Army0-0-W139-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 9 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014