CA Valdevez

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A
25.09.2005 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
FC Lixa Takım Logosu

FC Lixa

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  5220+30+2EY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D28.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez5-1 Valenciano0-0HW6H+45-1
D22.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiVizela1-2 CA Valdevez0-0AW3A+17-2
D15.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez2-0 Sporting Braga II0-0HW2H+29-2
D08.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiFreamunde1-0 CA Valdevez0-0AL1A-19-3
D30.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez2-0 Salgueiros0-0HW2H+211-3
5-2-21-1-0
5-2-2-01-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 11 3
3 2 - 1 7-1 2-1
4 2 - 2 7-1 2-2
5 3 - 2 9-1 2-2

DA  00330-30DY3131+2-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.09.2005Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense3-0 FC Lixa0-0AL3A-30-3
D28.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiFC Lixa0-1 Fiaes0-0HL1H-10-4
D22.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiInfesta3-3 FC Lixa0-0AD6A03-7
D15.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiRibeirao1-3 FC Lixa0-0AW4A+26-8
D08.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiFC Lixa2-0 Trofense0-0HW2H+28-8
0-0-33-1-3
0-0-3-33-1-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 8 8
3 1 - 2 0-1 3-6
4 1 - 3 0-1 6-7
5 2 - 3 2-1 6-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez5-1 Valenciano0-0-W65-11
D15.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez2-0 Sporting Braga II0-0-W87-12
D30.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez2-0 Salgueiros0-0-W109-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 9 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.09.2005Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense3-0 FC Lixa0-0-L30-31
D22.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiInfesta3-3 FC Lixa0-0-D93-62
D15.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiRibeirao1-3 FC Lixa0-0-W136-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiVizela1-2 CA Valdevez0-0-W32-11
D08.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiFreamunde1-0 CA Valdevez0-0-L42-22
D24.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiLousada1-1 CA Valdevez0-0-D63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiFC Lixa0-1 Fiaes0-0-L10-11
D08.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiFC Lixa2-0 Trofense0-0-W32-12
D24.04.2005Portekiz Ulusal ŞampiFC Lixa1-0 Valenciano0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D13.02.2005Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez0-1 FC Lixa0-0-----L10-11
D22.02.2004Portekiz Ulusal ŞampiCA Valdevez2-2 FC Lixa0-0-----D52-32
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 2 3

Nuwell Project Copyright © 2014