Sestri Levante

İtalya Serie D Grup A
20.11.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Pro Imperia Takım Logosu

Pro Imperia

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00110-10EY1201-1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.11.2021İtalya Serie D Grup ACittà di Varese1-0 Sestri Levante0-0AL1A-10-1
D06.11.2021İtalya Serie D Grup ASestri Levante0-2 Borgosesia0-0HL2H-20-3
D31.10.2021İtalya Serie D Grup AAsti0-1 Sestri Levante0-1AW1A+11-3
D24.10.2021İtalya Serie D Grup ASestri Levante1-1 Novara0-0HD2H02-4
D20.10.2021İtalya Serie D Grup AChieri1-0 Sestri Levante0-0AL1A-12-5
0-0-11-2-0
0-0-1-11-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 1 1 3 2 5
3 1 - 2 0-2 1-1
4 2 - 2 1-3 1-1
5 2 - 3 1-3 1-2

DA  0122-1-10DY1204-1+2-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.11.2021İtalya Serie D Grup APro Imperia0-1 RG Ticino0-0HL1H-10-1
D07.11.2021İtalya Serie D Grup ALigorna2-1 Pro Imperia0-0AL3A-11-3
D31.10.2021İtalya Serie D Grup APro Imperia2-0 Bra0-0HW2H+23-3
D24.10.2021İtalya Serie D Grup ADerthona 19084-2 Pro Imperia0-0AL6A-25-7
D20.10.2021İtalya Serie D Grup APro Imperia2-1 Città di Varese0-0HW3H+17-8
0-1-21-2-0
0-1-2-21-2-0-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 7 8
3 2 - 1 2-1 1-2
4 2 - 2 2-1 3-6
5 3 - 2 4-2 3-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.11.2021İtalya Serie D Grup ASestri Levante0-2 Borgosesia0-0-L20-21
D24.10.2021İtalya Serie D Grup ASestri Levante1-1 Novara0-0-D41-32
D16.10.2021İtalya Serie D Grup ASestri Levante1-0 Lavagnese0-0-W52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.11.2021İtalya Serie D Grup ALigorna2-1 Pro Imperia0-0-L31-21
D24.10.2021İtalya Serie D Grup ADerthona 19084-2 Pro Imperia0-0-L93-62
D10.10.2021İtalya Serie D Grup AAsti1-1 Pro Imperia0-0-D114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.11.2021İtalya Serie D Grup ACittà di Varese1-0 Sestri Levante0-0-L10-11
D31.10.2021İtalya Serie D Grup AAsti0-1 Sestri Levante0-1-W21-12
D20.10.2021İtalya Serie D Grup AChieri1-0 Sestri Levante0-0-L31-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 0 2 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.11.2021İtalya Serie D Grup APro Imperia0-1 RG Ticino0-0-L10-11
D31.10.2021İtalya Serie D Grup APro Imperia2-0 Bra0-0-W32-12
D20.10.2021İtalya Serie D Grup APro Imperia2-1 Città di Varese0-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D16.12.2012İtalya Serie D Grup ASestri Levante1-1 Pro Imperia0-0-----D21-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014