Gürcistan U19

Avrupa U19 Şampiyonası Eleme Grup 11
28.10.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 1-1
Beklenen :
Azerbaycan U19 Takım Logosu

Azerbaycan U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0214-2+1-3EY2132+1-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.10.2012Avrupa U19 ŞampiyonasHırvatistan U192-0 Gürcistan U190-0AL2A-20-2
D30.05.2012Avrupa U19 ŞampiyonasAvusturya U191-2 Gürcistan U190-1AW3A+12-3
D27.05.2012Avrupa U19 ŞampiyonasHırvatistan U193-1 Gürcistan U191-0AL4A-23-6
D25.05.2012Avrupa U19 ŞampiyonasBosna-Hersek U192-4 Gürcistan U192-3AW6A+27-8
D16.11.2011Avrupa U19 ŞampiyonasLüksemburg U190-2 Gürcistan U190-0AW2A+29-8
0-2-12-1-3
0-2-1-42-1-3-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 4 3
Maç Sonu 3 0 2 9 8
3 0 - 3 0-0 3-6
4 0 - 4 0-0 7-8
5 0 - 5 0-0 9-8

DA  1010+1-1+1DY222300-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.10.2012Avrupa U19 ŞampiyonasAzerbaycan U191-2 İzlanda U191-2HL3H-11-2
D21.08.2012Hazırlık ÜlkelerMoldova U192-0 Azerbaycan U191-0AL2A-21-4
D11.10.2011Avrupa U19 Şampiyonasİtalya U192-1 Azerbaycan U191-0AL3A-12-6
D08.10.2011Avrupa U19 ŞampiyonasRomanya U193-0 Azerbaycan U190-0AL3A-32-9
D06.10.2011Avrupa U19 Şampiyonasİsveç U190-1 Azerbaycan U190-0AW1A+13-9
1-0-12-2-2
1-0-1-02-2-2-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 3 1 4
Maç Sonu 1 0 4 3 9
3 1 - 2 1-2 1-4
4 1 - 3 1-2 1-7
5 1 - 4 1-2 2-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.11.2011Avrupa U19 ŞampiyonasGürcistan U191-1 Türkiye U190-0-D21-11
D10.08.2010Hazırlık ÜlkelerGürcistan U190-0 İsrail U190-0-D21-12
D14.10.2009Avrupa U19 ŞampiyonasGürcistan U191-1 Karadağ U191-1-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 0 3 0 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.08.2012Hazırlık ÜlkelerMoldova U192-0 Azerbaycan U191-0-L20-21
D11.10.2011Avrupa U19 Şampiyonasİtalya U192-1 Azerbaycan U191-0-L51-42
D08.10.2011Avrupa U19 ŞampiyonasRomanya U193-0 Azerbaycan U190-0-L81-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 0 0 3 1 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.10.2012Avrupa U19 ŞampiyonasHırvatistan U192-0 Gürcistan U190-0-L20-21
D30.05.2012Avrupa U19 ŞampiyonasAvusturya U191-2 Gürcistan U190-1-W52-32
D27.05.2012Avrupa U19 ŞampiyonasHırvatistan U193-1 Gürcistan U191-0-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 0 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.10.2012Avrupa U19 ŞampiyonasAzerbaycan U191-2 İzlanda U191-2-L31-21
D16.10.2010Avrupa U19 ŞampiyonasAzerbaycan U193-0 Gürcistan U190-0-W64-22
D16.04.2010Avrupa U19 ŞampiyonasAzerbaycan U191-1 Norveç U190-1-D85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 3
Maç Sonu 1 1 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014