Sırbistan U21

Avrupa U21 Şampiyonası Eleme Grup 9
19.11.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
İtalya U21 Takım Logosu

İtalya U21

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
2.50 3.10 2.10 - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U

 

EA  2312-1+2-1EY2121+1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.11.2013Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U212-2 Belçika U211-0HD4H02-2
D15.10.2013Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U213-1 Kuzey İrlanda U20-0HW4H+25-3
D11.10.2013Avrupa U21 ŞampiyonasGüney Kıbrıs U2-1 Sırbistan U210-0AL3A-16-5
D05.09.2013Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U212-1 Güney Kıbrıs U1-0HW3H+18-6
D14.08.2013Hazırlık Ülkeler 21Sırbistan U214-1 Makedonya U210-0HW5H+312-7
2-3-12-1-2
2-3-1-22-1-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 2 0
Maç Sonu 3 1 1 12 7
3 2 - 1 5-3 1-2
4 3 - 1 7-4 1-2
5 4 - 1 11-5 1-2

DA  3121+2-1+1DY000300-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.11.2013Avrupa U21 Şampiyonasİtalya U213-0 Kuzey İrlanda U21-0HW3H+33-0
D14.10.2013Avrupa U21 ŞampiyonasBelçika U210-1 İtalya U210-1AW1A+14-0
D09.09.2013Avrupa U21 ŞampiyonasGüney Kıbrıs U0-2 İtalya U210-0AW2A+26-0
D05.09.2013Avrupa U21 Şampiyonasİtalya U211-3 Belçika U211-0HL4H-27-3
D14.08.2013Hazırlık Ülkeler 21Slovakya U211-4 İtalya U211-2AW5A+311-4
3-1-20-0-0
3-1-2-10-0-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 1 0 5 1
Maç Sonu 4 0 1 11 4
3 1 - 2 3-0 3-0
4 2 - 2 4-3 3-0
5 2 - 3 4-3 7-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.11.2013Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U212-2 Belçika U211-02.20D42-21
D15.10.2013Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U213-1 Kuzey İrlanda U20-01.10W85-32
D05.09.2013Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U212-1 Güney Kıbrıs U1-01.15W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.10.2013Avrupa U21 ŞampiyonasBelçika U210-1 İtalya U210-12.20W11-01
D09.09.2013Avrupa U21 ŞampiyonasGüney Kıbrıs U0-2 İtalya U210-09.00W33-02
D14.08.2013Hazırlık Ülkeler 21Slovakya U211-4 İtalya U211-23.00W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 3 0 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.10.2013Avrupa U21 ŞampiyonasGüney Kıbrıs U2-1 Sırbistan U210-06.25L31-21
D04.06.2013Hazırlık Ülkeler 21Bosna-Hersek U211-1 Sırbistan U210-1-D52-32
D26.03.2013Hazırlık Ülkeler 21Bulgaristan U210-2 Sırbistan U210-12.40W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.11.2013Avrupa U21 Şampiyonasİtalya U213-0 Kuzey İrlanda U21-01.05W33-01
D05.09.2013Avrupa U21 Şampiyonasİtalya U211-3 Belçika U211-01.30L74-32
D18.06.2013Avrupa U21 Şampiyonasİtalya U212-4 İspanya U211-33.75L136-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 3 3
Maç Sonu 1 0 2 6 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D11.06.2007Avrupa U21 ŞampiyonasSırbistan U211-0 İtalya U210-05.503.601.35--W11-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 1 0

Nuwell Project Copyright © 2014