Katar U23

Hazırlık Ülkeler 21 Yaş Altı
26.03.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-2
Beklenen :
Japonya U23 Takım Logosu

Japonya U23

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1211-1+10EY0221-20+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.03.2022Hazırlık Ülkeler 21Tayland U230-1 Katar U230-1AW1A+11-0
D01.02.2022Hazırlık Ülkeler 21Katar U232-2 Suudi Arabistan U0-1HD4H03-2
D30.01.2022Hazırlık Ülkeler 21Katar U231-2 Suudi Arabistan U1-1HL3H-14-4
D31.10.2021AFC U23 Şampiyonası Suriye U231-1 Katar U231-1AD2A05-5
D28.10.2021AFC U23 Şampiyonası Sri Lanka U230-5 Katar U230-2AW5A+510-5
1-2-10-2-2
1-2-1-10-2-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 5 3
Maç Sonu 2 2 1 10 5
3 2 - 1 3-4 1-0
4 2 - 2 3-4 2-1
5 2 - 3 3-4 7-1

DA  1441-30+3DY000300-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.03.2022Hazırlık Ülkeler 21Japonya U231-0 Hırvatistan U230-0HW1H+11-0
D28.10.2021AFC U23 Şampiyonası Hong Kong U230-4 Japonya U230-0AW4A+45-0
D26.10.2021AFC U23 Şampiyonası Japonya U234-0 Kamboçya U232-0HW4H+49-0
D06.08.2021Olimpiyatlar 2020 3.l�Meksika U233-1 Japonya U232-0AL4A-210-3
D03.08.2021Olimpiyatlar 2020 Yar�Japonya U230-1 İspanya U230-0HL1H-110-4
1-4-40-0-0
1-4-4-10-0-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 3 0 2 10 4
3 2 - 1 5-0 4-0
4 2 - 2 5-0 5-3
5 3 - 2 5-1 5-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.02.2022Hazırlık Ülkeler 21Katar U232-2 Suudi Arabistan U0-1-D42-21
D30.01.2022Hazırlık Ülkeler 21Katar U231-2 Suudi Arabistan U1-1-L73-42
D25.10.2021AFC U23 Şampiyonası Katar U233-0 Yemen U232-01.15W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 3 2
Maç Sonu 1 1 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.10.2021AFC U23 Şampiyonası Hong Kong U230-4 Japonya U230-0-W44-01
D06.08.2021Olimpiyatlar 2020 3.l�Meksika U233-1 Japonya U232-02.32L85-32
D28.07.2021Olimpiyatlar 2020 GrupFrance U230-4 Japonya U230-22.85W129-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 2 0 1 9 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.03.2022Hazırlık Ülkeler 21Tayland U230-1 Katar U230-1-W11-01
D31.10.2021AFC U23 Şampiyonası Suriye U231-1 Katar U231-1-D32-12
D28.10.2021AFC U23 Şampiyonası Sri Lanka U230-5 Katar U230-2-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 1
Maç Sonu 2 1 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.03.2022Hazırlık Ülkeler 21Japonya U231-0 Hırvatistan U230-0-W11-01
D26.10.2021AFC U23 Şampiyonası Japonya U234-0 Kamboçya U232-0-W55-02
D03.08.2021Olimpiyatlar 2020 Yar�Japonya U230-1 İspanya U230-03.05L65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 2 0 1 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.01.2020AFC U23 Şampiyonası Katar U231-1 Japonya U230-02.453.002.001.501.45D21-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014