Al Hilal Omdurman

Sudan Cumhuriyeti Premier Lig
13.04.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Al Merghani Takım Logosu

Al Merghani

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  4135+3-2-2EY1200-1+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.04.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Ittihad1-4 Al Hilal Omdurman0-0AW5A+34-1
D05.04.2009CAF Şampiyonlar Ligi Stade Tamponnaise2-1 Al Hilal Omdurman0-0AL3A-15-3
D30.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 30-3 Al Hilal Omdurman0-0AW3A+38-3
D19.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman5-0 Al Hilal Port Sud0-0HW5H+513-3
D15.03.2009CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman3-1 Stade Tamponnaise0-0HW4H+216-4
4-1-31-2-0
4-1-3-51-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 16 4
3 0 - 3 0-0 8-3
4 1 - 3 5-0 8-3
5 2 - 3 8-1 8-3

DA  1311-2+20DY111200-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Merghani1-1 Al Nil0-0HD2H01-1
D13.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Shimali1-3 Al Merghani0-0AW4A+24-2
D09.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Merghani1-1 Alamal Atbara0-0HD2H05-3
D28.02.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Merghani1-2 Khartoum 30-0HL3H-16-5
D24.02.2009Sudan Cumhuriyeti PremHay Al Arab0-2 Al Merghani0-0AW2A+28-5
1-3-11-1-1
1-3-1-11-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 8 5
3 2 - 1 2-2 3-1
4 3 - 1 3-4 3-1
5 3 - 2 3-4 5-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman5-0 Al Hilal Port Sud0-0-W55-01
D15.03.2009CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman3-1 Stade Tamponnaise0-0-W98-12
D27.02.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman1-1 Al Merreikh0-0-D119-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 9 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Shimali1-3 Al Merghani0-0-W43-11
D24.02.2009Sudan Cumhuriyeti PremHay Al Arab0-2 Al Merghani0-0-W65-12
D09.11.2007Sudan Cumhuriyeti PremAl Merreikh6-0 Al Merghani0-0-L125-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.04.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Ittihad1-4 Al Hilal Omdurman0-0-W54-11
D05.04.2009CAF Şampiyonlar Ligi Stade Tamponnaise2-1 Al Hilal Omdurman0-0-L85-32
D30.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremKhartoum 30-3 Al Hilal Omdurman0-0-W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Merghani1-1 Al Nil0-0-D21-11
D09.03.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Merghani1-1 Alamal Atbara0-0-D42-22
D28.02.2009Sudan Cumhuriyeti PremAl Merghani1-2 Khartoum 30-0-L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D20.02.2007Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman4-0 Al Merghani0-0-----W44-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 4 0

Nuwell Project Copyright © 2014