Al Hussein

Ürdün Shield Kupası Grup Aşaması
11.10.2025 / 17:18
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Al Buqaa Takım Logosu

Al Buqaa

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1450-3-1+5EY0101-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.10.2025Ürdün Shield KupasıAl Hussein1-0Shabab Al Ordon0-0HW1H+11-0
D30.09.2025AFC Şampiyonlar Ligi Ahal1-4Al Hussein1-4AW5A+35-1
D25.09.2025Ürdün Premier LigAl Buqaa0-5Al Hussein0-2AW5A+510-1
D21.09.2025Ürdün Premier LigAl Wihdat1-0Al Hussein0-0AL1A-110-2
D16.09.2025AFC Şampiyonlar Ligi Al Hussein1-0Sepahan1-0HW1H+111-2
1-4-50-1-0
1-4-5-00-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 7 1
Maç Sonu 4 0 1 11 2
3 1 - 2 1-0 9-1
4 1 - 3 1-0 9-2
5 2 - 3 2-0 9-2

DA  00230-2-1DY3542-2+1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.10.2025Ürdün Shield KupasıAl Buqaa0-3Al Faisaly0-1HL3H-30-3
D25.09.2025Ürdün Premier LigAl Buqaa0-5Al Hussein0-2HL5H-50-8
D19.09.2025Ürdün Premier LigAl Faisaly4-2Al Buqaa3-0AL6A-22-12
D14.09.2025Ürdün Premier LigAl Buqaa3-2Shabab Al Ordon1-2HW5H+15-14
D07.09.2025Ürdün Shield KupasıAl Ahli0-1Al Buqaa0-0AW1A+16-14
0-0-23-5-4
0-0-2-33-5-4-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 4 1 8
Maç Sonu 2 0 3 6 14
3 2 - 1 0-8 2-4
4 3 - 1 3-10 2-4
5 3 - 2 3-10 3-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.10.2025Ürdün Shield KupasıAl Hussein1-0Shabab Al Ordon0-0-W11-01
D16.09.2025AFC Şampiyonlar Ligi Al Hussein1-0Sepahan1-02.95W22-02
D13.09.2025Ürdün Premier LigAl Hussein1-1Al Faisaly1-02.14D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.09.2025Ürdün Premier LigAl Faisaly4-2Al Buqaa3-01.18L62-41
D07.09.2025Ürdün Shield KupasıAl Ahli0-1Al Buqaa0-0-W73-42
D23.08.2025Ürdün Premier LigAl Ramtha3-0Al Buqaa1-01.71L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 4
Maç Sonu 1 0 2 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.09.2025AFC Şampiyonlar Ligi Ahal1-4Al Hussein1-43.47W54-11
D25.09.2025Ürdün Premier LigAl Buqaa0-5Al Hussein0-27.25W109-12
D21.09.2025Ürdün Premier LigAl Wihdat1-0Al Hussein0-03.03L119-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 6 1
Maç Sonu 2 0 1 9 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.10.2025Ürdün Shield KupasıAl Buqaa0-3Al Faisaly0-1-L30-31
D25.09.2025Ürdün Premier LigAl Buqaa0-5Al Hussein0-27.25L80-82
D14.09.2025Ürdün Premier LigAl Buqaa3-2Shabab Al Ordon1-22.12W133-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 3 1 5
Maç Sonu 1 0 2 3 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.07.2021Ürdün Premier LigAl Hussein3-2 Al Buqaa0-11.233.956.201.591.91W53-21
D07.02.2019Ürdün Premier LigAl Hussein1-1 Al Buqaa0-0-----D74-32
D27.04.2018Ürdün 1.LigAl Hussein1-0 Al Buqaa0-0-----W85-33
D20.08.2017Ürdün Shield KupasıAl Hussein1-1 Al Buqaa0-0-----D106-44
D19.11.2016Ürdün Pro LigAl Hussein1-1 Al Buqaa1-0-----D127-55
D12.08.2016Ürdün Shield KupasıAl Hussein0-0 Al Buqaa0-0-----D127-56
D29.10.2015Ürdün Pro LigAl Hussein2-0 Al Buqaa0-0-----W149-57
D12.09.2014Ürdün Pro LigAl Hussein1-1 Al Buqaa0-0-----D1610-68
D26.08.2014Ürdün Kupa Grup AAl Hussein2-4 Al Buqaa0-1-----L2212-109
D26.11.2013Ürdün Pro LigAl Hussein1-1 Al Buqaa0-1-----D2413-1110
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 6 3 1 3
Maç Sonu 3 6 1 13 11

Nuwell Project Copyright © 2014