Coleraine FC

Kuzey İrlanda Premiership
20.11.1999 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Newry City FC Takım Logosu

Newry City FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  6113+50-2EY3011+3-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.11.1999Kuzey İrlanda PremierPortadown FC3-6 Coleraine FC0-0AW9A+36-3
D06.11.1999Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC0-1 Coleraine FC0-0AW1A+17-3
D30.10.1999Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Ballymena United0-0HD2H08-4
D23.10.1999Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-3 Coleraine FC0-0AW4A+211-5
D16.10.1999Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Linfield FC0-0HL1H-111-6
6-1-13-0-1
6-1-1-33-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 11 6
3 1 - 2 1-1 7-3
4 1 - 3 1-1 10-4
5 2 - 3 1-2 10-4

DA  0220-20+2DY1210-1+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.11.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-1 Glenavon FC0-0HL1H-10-1
D06.11.1999Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-2 Newry City FC0-0AD4A02-3
D30.10.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC2-1 Lisburn Distiller0-0HW3H+14-4
D23.10.1999Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-0 Newry City FC0-0AD0A04-4
D16.10.1999Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-0 Newry City FC0-0AL1A-14-5
0-2-21-2-1
0-2-2-01-2-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 4 5
3 2 - 1 2-2 2-2
4 2 - 2 2-2 2-2
5 2 - 3 2-2 2-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.10.1999Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Ballymena United0-0-D21-11
D16.10.1999Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-1 Linfield FC0-0-L31-22
D25.09.1999Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Cliftonville0-0-D52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.11.1999Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-2 Newry City FC0-0-D42-21
D23.10.1999Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-0 Newry City FC0-0-D42-22
D16.10.1999Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-0 Newry City FC0-0-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.11.1999Kuzey İrlanda PremierPortadown FC3-6 Coleraine FC0-0-W96-31
D06.11.1999Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC0-1 Coleraine FC0-0-W107-32
D23.10.1999Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-3 Coleraine FC0-0-W1410-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 10 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.11.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-1 Glenavon FC0-0-L10-11
D30.10.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC2-1 Lisburn Distiller0-0-W42-22
D09.10.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC3-1 Cliftonville0-0-W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.04.1999Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-0 Newry City FC0-0-----W33-01
D12.09.1998Kuzey İrlanda PremierColeraine FC2-2 Newry City FC0-0-----D75-22
D28.01.1995Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-0 Newry City FC0-0-----W108-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 8 2

Nuwell Project Copyright © 2014